Home Nezařazené 16.11.2013 Osmé Bohuslavické Rockobití

16.11.2013 Osmé Bohuslavické Rockobití

0
16.11.2013 Osmé Bohuslavické Rockobití
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

  Tak se sešel rok s rockem a máme tady další večírek v bujarém rytmu. Ten Rytmus naštěstí není ze Slovenska, ale ze srdcí všech zúčastněných. Bylo jich sice málo, ale jak se říká SAMÍ DOBŘÍ.

 Večírek hudebně otevírají TartarÖs a jejich masakrální HardCore u kterého se velmi dobře skáče. A skáčou i kluci z kapely. Je sice faktem že dneska si moc nezaskáčou, hodně dobře očištěná a naleštěná podlaha. I přesto jim to šlape velmi dobře. Uf, takovou zběsilost na rozehřátí, to je tak minimálně na natržení nějakého svalu na noze při těch skocích.

 Další jdou na pódium již vloni slibovaní DOOMAS, letos to vyšlo a my se mohli těšit z jejich luxusního doom metalu. Konečně jsem je měl možnost vidět na živo a ne jenom poslouchat z nějakého média. Musím přiznat, že předčili moje očekávání a perfektně nás dostali na kolena. Peter děkujeme za to co pro nás děláš.

 Tak a právě dostávají prostor domácí SKLEPMASTER, kteří se nedávno vrátili z Polského studia, kde míchali své nové CD. Jejich set obsahoval celkem dost skladeb z toho připravovaného CD, takže taková malá předpremiéra. V prosinci je to venku i s novým pařátem.

A dnešní headlineři se chystají na scénu. Konečně! Samotní HYPNOS nás přijeli navštívit a ukázat zač je toho METAL. Už mají nachystáno všechno včetně větráků a můžeme začít pařit. Bruno a spol do nás sype jeden flák za druhým, je to opravdu masakr.

 Tak a aby ten dnešní večírek nebyl jen o brutalitách, tak tady máme ještě něco na zklidnění před cestou domů a spánkem. IRON MAIDEN Revival Vsetín. Protože tu kapelu znám, tak vím, že hrají dost dobře a Vršek (basák) má dost naučený styl od svých vzorů. No, ale protože se mi opravdu nelíbilo, jaký měli zvuk, tak jsem prchl do osvěžovny pod pódiem a asi jsem udělal chybu. Mají živého maskota Eddieho a já ho neviděl.

 Takové malé shrnutí: akce super za jedna. Pořádající  Sklepmaster a spol. v jak na to. Malou výtku mám vůči zvuku, ale kdyby bylo víc lidí, zvuk by se měl kde rozbít a neodrážel se ode zdí. Takže zvukař dělal, co mohl, nebylo to jeho chybou. Osvěžovna se jménem Peklo byla super, letos i s obměněnou obsluhou. Obsluha taky výborná, jenom škoda, že se trochu zapomnělo na ty, co občas mají hlad, aspoň klobása s chlebem jako vloni, by neškodila. Ale i tak super večírek, jenom s málo lidmi. Tak to snad Ondra a spol neukončí a příští rok se tam sejdeme znovu.

Čus Aleš