Home Reporty 22.11.2014 Defenestrace Tour

22.11.2014 Defenestrace Tour

0
22.11.2014 Defenestrace Tour

Traktor vyrazil na turné s názvem Defenestrace, a jak už to bývá, já chtěl být aspoň na jedné zastávce. V okolí jsem měl tři možnosti a na mně vyšla, až ta poslední v ostravském Marleyi. Před osmou dorážíme do, už celkem zaplněného klubu, kde potkávám spousty známých, dokonce i ty které bych tady nečekal. Nebudu se moc rozepisovat BO není čas, jsme přece v Ostravě že.
Předkapela má solidní název PLAN B. Je to mladá kapela z Prahy, tak jsem zvědavý, jak na nás zapůsobí. První dvě skladby mně moc neoslovily a asi jsem nebyl sám. No u třetí skladby se to rozjelo líp. U pódia se začal tvořit kotel. Lidičky se začínají bavit a o to tu jde. Skupina odehrála asi devět skladeb ze svého repertoáru.
Tak změna pódia a čekáme na řev Traktoru v další brázdě na svém turné. Je to tady a užto hraje. Defenestrace hned na úvod. Ještě štěstí že klub je tak nízko, kdyby se defenestrace konala tady, tak se nikomu nic nestane. Přiznám se, že jsem si myslel, že mám vyfocený i play list, ha někde nastala chyba a nemám. Tak ve zkratce. Zazněla většina jejich hitů, jako Katakomby, Kdy dojdou náboje, Alcatranz a další. Capec a spol si podmanili bezmála čtyři stovky fandů tady v klubu svým bezprostředním vystupováním a show kterou udělali na tak malém pódiu. Samozřejmě taky zazněly Bludičky, Amygdala, Pamela, Láskožrouti. Po asi dvou hodinách Traktoři dodělávají poslední brázdu dnešního večera a Marley je v totálním pohodovém tranzu z jejich výkonu. Ještě chci udělat pár fotek s fanoušky a rychle domů, ráno vstávám v půl páté do rachoty a už je půlnoc. No to zase bude super šichta.
Díky Live music agency a klubu Marley za super sobotní večírek a já padám spát.
Čau Aleš DZON Steffek