Home Reporty 22.4.2014 Ektomorf, Vengince, Cold Snap, My Autumn

22.4.2014 Ektomorf, Vengince, Cold Snap, My Autumn

0
22.4.2014 Ektomorf, Vengince, Cold Snap, My Autumn

Tak jsem si uvědomil, že jsem byl v dubnu na koncertě EKTOMORF, COLD SNAP, Vengince a My Autumn. Pravda po pěti měsících toho asi moc o tom koncertě nenapíšu, ale přesto se o nějaké zážitky pokusím.
První hráli My Autumn z Ruska. Tento Ruský nekompromisní death-metalcore , který je celkem z našich klubů známý nás převálcoval jako parní válec. Prostě nářez bez kompromisů.
Druzí na pódiu jsou Chorvati COLD SNAP. Tahle uhrančivá parta se svým dredatým kytaristou uchvátila všechny v klubu. Jejich setu se kromě thrashe a hard core objevilo i trochu funky, třeba ve skladbě Bongo Bong. Úžasná směs rytmů, nálad a hudby celkově.
Třetí se chystají VENGINCE, prostě metal core z USA, holt po frajerech z Chorvatska mají u mě trochu smůlu. I přes jejich velké nasazení, byli trošku slabší.
Konečně ti, na které všichni přišli, EKTOMORF a jejich evropská odpověď na Sepulturu ze začátku devadesátých let. Strhující vystoupení těchto Maďarů bylo úžasné a plné energie.
Tak sice pozdě, ale přece jsem se musel, aspoň trochu podělit o své zážitky z koncertu kapely, kterou hodně lidí přirovnává ke slavnějším kolegům z Brazilie Sepultura.
DZON