Home Reporty 3.5.2013 – Horkýže Slíže

3.5.2013 – Horkýže Slíže

0
3.5.2013 – Horkýže Slíže

Syn mě přemluvil ať s ním jedu na koncert Horkýže Slíže. Měl jsem sice trochu jiné plány, ale co už. A tady je jeho psaná výpověď o koncertu, sice ve zkratce, ale jeho první.

Letos je to právě 20 let od toho co vznikla super kapela Horkýže Slíže. A na oslavu tohoto jubilea vydali album a udělali šňůru koncertů v Česku. Na jejich koncert jsem se fakt těšil už delší dobu, ale před Slížema hrály ještě dvě kapely a to Gygy a Dilema, ani jednu jsem před tím neznal. První hrála kapela Gygy, moc jsem od nich nečekal, ale po tomhle koncertě je asi fakt začnu poslouchat, jejich písničky se mi líbily a i zvuk měli pěkný. Po Gygy nastoupila skupina Dilema, která se mi moc nelíbila, slyšel jsem jenom posledních pár písniček ale nic moc.

A potom to přišlo, nastoupili Horkýže Slíže, prodral jsem se do první řady a našel jsem tam luxusní bandu lidí, se kterýma jsem pařil další hodinu a půl. Byla skvělá atmosféra, až na pár opilých lidí, co tam dělali bordel a málem jsme se s nimi porvali. Pár ran sice padlo, krev trochu tekla, ale nakonec to ukončili pořadatelé, kteří je vyvedli. Potom už byl celý koncert v klidu a na konec mě zklamalo to, že kluci nepřišli dát autogramy, ale s pár lidmi jsme si zašli ke druhému vchodu a tam si je odchytili a mám všechny podpisy i fotku s každým z nich.

Horac

Tak to byly pocity mého možná nástupce. Aleš