Úvod Reporty 4.5.2014 Dog Eat Dog V Kofola Klub Krnov

4.5.2014 Dog Eat Dog V Kofola Klub Krnov

187
0
Reklama

Na tento koncert jsem se neskutečně těšil. Je sice v neděli, ale to se dá zvládnout. Do klubu jsem dorazil něco kolem půl osmé, takže jsem měl dost času si projít hospodu a zjistit jestli už tady jsou nějací známí. Nějak po osmé začali pouštět do sálu. Hned u vstupu měla kapela merch a vedle byl dobře zásobený bar. Pivko, alkohol i nealko nápoje jsou na svých místech, za barem usměvavá obsluha. Tak můžeme začít. Plus mínus v devět nastupuje kapela na pódium a začíná hrát GOODTIMES, ano je dobrý čas začít koncert. Samozřejmě se začínalo na saxofon. Trochu popřemýšlíme s Think a pak si zataháme za prst s PULL MY FINGER. Když se nás John Connor zeptá kdo je král ve skladbě WHOS THE KING, tak všichni v klubu tančí. Další CANNONBALL, ISMS. Marně hledám nějakou královnu QUEEN. Občas někdo z kapely nabídne fanouškům nějaké to občerstvení v podobě pivka. Jednou dokonce padla otázka jaké je nejlepší pivo u nás. Bohužel nejsou zdejší, tak si to nej nenechali donést. Jsem z Ostravska, tak to je snad jasné, co se tu pije. A, už tady máme DOGHOUSE, psí boudu. Zřejmě tady poteče krev, nebo bude někdo odpočítáván, přichází totiž Dave Neabore jako ROCKY. Pomalými kroky STEP, se dostáváme do doby, kdy můžeme očekávat EXPECT. Někde tady si vyšel podívat dopředu a zarapovat bubeník Brandon Finley. A, že mu to šlo dost dobře. Přichází pomoc v podobě druhého zpěváka a nastává doba, ve které nebudou žádné fronty NO FRONTS. A co přijde na závěr WHAT COMES AROUND, no co asi pes sežral psa DOG EAT DOG. Někteří lidi se ptali jestli tam bude i saxofon a byl, bez tohoto nástroje si je neumím ani představit. I když občas prý bez něj vystupují.
No prostě večírek jak má být. Většině lidí ani nevadilo, že nebyla žádná předkapela. Všichni se stejně bavili a tančili, podle toho taky vypadají fotky. Ihned po koncertě přišli všichni z kapely dozadu, ke stolu s tričky. Kdo chtěl a uměl, tak mohl s nimi hodit řeč. Nebo jenom udělat fotku a podepsat si je. Klub sice nebyl úplně plný, ale mělo to tu správnou atmosféru, při které člověk přijde na úplně jiné myšlenky.
Už se těším a doufám, že mi vyjde rockový festival na Slezsko ostravském hradě, kde mají být hlavní hvězdou. Tak lidi je to někdy v srpnu, tak si hlídejte termíny akcí.
Hoj Aleš DZON Steffek

Reklama