Úvod Reporty 7. 12. 2013 Enter the Nu Breed tour

7. 12. 2013 Enter the Nu Breed tour

190
0
Reklama

Táák do Ostravy přijedou samí velcí Madball a přivezou sebou pár skvělých kapel. Tak to už se těším jak sviň. Tak takhle jsem zareagoval na oznámení klubu Barrák o super HC koncertu. A je to tady 7. Prosince a akce s názvem „Enter the Nu Breed 2013“ je tady.

Nebudu se moc rozepisovat o akci, protože kdo byl, ví, a pamatuje a kdo ne má smůlu.

Úvodní kapelu si vzali na starost Belgičané NASTY a jejich přímočarý hard core. Pod podiem se objevuje pár mosherů, ale jinak většina ze skoro zaplněného klubu jenom přihlíží.  Musím říct, že jejich set se docela povedl a většina si ho užila.

 Nicméně jsou na řadě další a to Angličtí YOUR DEMISE. Když u první kapely se pařilo pod podiem tak u Your Demise to bylo už pořádně našláplé mosherství, to jsem zvědavý, co nás čeká dál. Protože tady už se celkem skákalo z podia. Pod podiem bylo celkem plno a už se nedalo, až tak moc fotit. Kdo ale chce tak si vždycky místo najde (bacha na skokany).

  Australští DEEZ NUTS poté rozjeli úplnou HC smršť, při které už to skákalo z podia hlava nehlava. Ti, co byli, vepředu, pak museli dávat pozor kdy se, kdo objeví (já třeba kvůli brýlím a foťáku). Kdysi před iks lety mi totiž málem maník brýle rozkopl a sousedovi je rozkopl na několik částí. No po takové smršti nevím, jestli ještě někdo bude mít sílu na hlavní hvězdu večera.

 Táák a je to tady MADBALL a jejich Old school HCNY jsou připraveni zbourat BARRAK. Bubeník už je na svém místě, kytarista taky. Těžkotonážní basák je připraven. A jedem, na plac vletí zpěvák, který připomíná hurikán Katrina. Taky je všude a zanechává za sebou pořádně propocenou smršť. Musím uznat, že s takovým nasazením, asi do konce nevydrží. Pod podiem se strhlo pravé peklo i s Death of Wall. Z podia to lítá ještě víc než u předchozích Deez Nuts a po víc jak hodině je konec. Zpěvák bude mít asi problém sundat triko, které je na něm totálně promočené a taky přilepené.

 Vydrželi jsme všichni, hlavně díky dvěma otevřeným barům, kde byla skvělá obsluha, která všechny zásobovala, seč jim síly stačily. Díky za takového Mikuláše, opravdu skvělá party. Tak díky Palcovi a jeho partě, zas někdy v klubu.

Hoj Aleš Dzon Steffek

Reklama