Úvod Tiskové zprávy AC/DC

AC/DC

57
0
Reklama

Nalezeno na FB Český fanklub AC/DC a povoleno zde umístit. Překlad Dhani.

Tak jsem v návaznosti na tu zprávu o dalších zdravotních problémech Malcolma, pročetla pár článků čerpajících ze zdrojů Q Magazine a GMI. Např. tady jeden v AJ http://www.blabbermouth.net/…/acdcs-malcolm-young-underwen…/ Většinou se ve všech píše, že po maratónu Black Ice tour Malovi objevili nádor (rakovina plic), ale naštěstí to bylo včas, takže stačilo nádor odstranit jen chirurgicky. Někde psali, že prý nemusel ani na chemoterapii. Jenže pak došlo ještě na potíže se srdcem. Brian říkal, že o tom nic netušil, že se to dozvěděl až jednou od Malcolma a to způsobem pro něj celkem typickým. Když byli s Malem a jeho manželkou na večeři v Londýně, tak ho Mal chytil za ruku, poklepal na hruď a řekl: “Kardiostimulátor, ku*va dobrej, kámo.” Brian se fakt vyděsil. Přitom Malcolm vypadal nadšeně, prý jakoby se mu chlubil novým fuzz boxem ke kytaře. Zdravotní problémy se prostě navršily, po fyzické stránce se to vybralo, Mal měl perfektní péči, ale mentální stránka se stále zhoršovala Sám Malcolm pak prý Angusovi jednoho dne řekl, že už nikdy nebude moci dělat, co dřív. Někde tam i psali, že Brian říkal, že se s ním Mal na tour domluvil, ať mu dává znamení rukou, kdy má nebo nemá jít k mikrofonu na backvokály. Angus říká, že to měli dobře maskovaný. Sem tam se prý Mal nějaké té chyby dopustil, ale nikdo si toho nevšiml, jen Angus věděl, protože byli s Malem tak neuvěřitelně sehraní a propojení. Brian pak dodává, že Mal měl prostě horší a lepší dny – a s humorem sobě vlastním si neodpustil poznámku: “A i v těch špatných dnech kolikrát vypadal líp než já ve svých nejlepších dnech.” Jinak, Angus tam potvrzuje, že se šel radit is bráchou Georgem, jestli pokračovat a George mu taky řekl, že Malcolm by určitě chtěl pokračovat, ale finální rozhodnutí musel Angus stejně udělat sám.

Angus tam třeba říká, že při koncertech Black Ice tour se občas podíval na Malcolma a pomyslel si: “Ví vůbec, kde je?” Brian říká, že to bylo tvrdý, že před Malem nemohli dát nic najevo, aby to nevypadalo jako lítost. Nejhorší prý bylo, když vše prasklo v září přes reportáž Sydney Morning Herald. Prý tam unikla i informace o adrese, kam byl Mal umístěn do péče. Angus říká, že Malcolm má i v současné době stále ještě dobré dny, že chodí každý den ven na procházku a dává si kafíčko.

According to Britain’s Q magazine, Malcolm Young, who is suffering from dementia, a condition that has forced the guitarist to leave AC/DC, was faced…
blabbermouth.net
Díky Aleš
Reklama