Home Bleskovky AC/DC – špatné zprávy

AC/DC – špatné zprávy

1
AC/DC – špatné zprávy

Zpěvákovi AC/DC hrozí ztráta
sluchu. Kapela posouvá koncerty

NEW YORK Australská hardrocková kapela AC/DC odložila zbývající koncerty svého amerického turné. Zpěváka Briana Johnsona totiž lékaři varovali, že mu hrozí absolutní ztráta sluchu. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na prohlášení skupiny.

Jak kapela dodala, zbývajících deset koncertů v USA odehrají později a „nejspíš s hostujícím zpěvákem“. Jaký bude osud evropské části turné, kdy má AC/DC koncertovat i v Praze, nebylo jasné.

AC/DC měli v úterý hrát v Atlantě, 4. dubna pak koncertovat v Madison Square Garden v New Yorku. Evropské koncerty mají začít 7. května v Lisabonu, pražský koncert je plánován na 22. května.
AC/DC prodali po celém světě na 150 milionů alb. Deska Back In Black z roku 1980 je s 42 miliony prodaných kopií druhým neprodávanějším albem historie po albu Thriller někdejšího krále popu Michaela Jacksona.Skupinu AC/DC, jejíž název je označením střídavého a stejnosměrného elektrického proudu, založili v roce 1973 v Sydney bratři Angus a Malcolm Youngovi. Do rockové historie se kapela zapsala takovými hity Highway To Hell, Let There Be Rock nebo Whole Lotta Rosie. Brian Johnson se ke skupině přidal v roce 1980 poté, co zemřel tehdejší zpěvákBon Scott.

Zdroj:http://www.lidovky.cz/zpevakovi-ac-dc-hrozi-ztrata-sluchu-kapela-posouva-koncerty-pre-/kultura.aspx?c=A160308_075029_ln_kultura_ELE

zdroj:www.lidovky.cz

Originál zpráva ze stránek AC/DC:

AC/DC TO RESCHEDULE UPCOMING U.S. TOUR DATES   SINGER BRIAN JOHNSON ADVISED BY DOCTORS TO DISCONTINUE TOURING   AC/DC are forced to reschedule the 10 upcoming dates on the U.S. leg of their “Rock or Bust” World Tour. AC/DC’s lead singer, Brian Johnson, has been advised by doctors to stop touring immediately or risk total hearing loss.   Tomorrow’s show in Atlanta through Madison Square Garden in New York, NY in early April will be made up later in the year, likely with a guest vocalist. More information regarding these rescheduled shows to come. Current ticket holders can hold on to their tickets for the rescheduled dates or receive a refund at point of purchase. – See more at: http://www.acdc.com/news?n_id=274#sthash.0xlNUpLB.dpuf

http://www.acdc.com/news?n_id=274

 

Previous article NBF
Next article Tichá Dohoda
Profilový obrázek
Jsem človíček, kterého baví fotit, vlastně bez foťáku mě koncert a divadlo asi ani nebaví :)