Abyss Night – Lhotfest 2015

0
Abyss Night – Lhotfest 2015
11.7.2015 13:00
Chodská Lhota
Chodská Lhota, Chodská Lhota

Vystoupí:
ABYSS, Dark Angels, Interitus, Trautenberk

Styly:
Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

Po roce se do západočeské Chodské Lhoty vrátí festival Lhotfest. Uskuteční se v sobotu 11. července na místním fotbalovém hřišti, a to od 13 hodin. Headlinery akce budou klatovští Trautenberk. Dále vystoupí například místní Abyss, českobudějovičtí Dark Angels či plzeňští Interitus.

„První ročník nás velmi mile překvapil. Zájem fanoušků byl slušný, takže jsme se rozhodli z Lhotfestu udělat tradici,“ řekl hlavní organizátor Petr Faigl, který je zároveň bubeníkem a manažerem kapely Abyss.

Stylově bude festival balancovat na pomezí rocku a metalu, přičemž nebudou chybět ani zástupci punkové scény.

„Chtěli jsme, aby byl program rozmanitý a každý si tak našel to své. Vedle punkerů Velký voči si tak zahrají třeba thrashoví Morus,“ zmínil Petr Faigl.

Největší pozornost bude jistě věnována již zmíněným Trautenberk, kteří zahrají od 22 hodin. Kapela dává v poslední době najevo, že patří k tomu nejzajímavějšímu, co západočeská scéna nabízí. Hymnické skladby, maximální nasazení, promyšlená image…

Pořádající Abyss tvrdě makají na nových skladbách, které se v budoucnu stanou základem nové desky, jež naváže na debut Escape. Nový materiál je agresivnější, ale zároveň epičtější, což jistě fanoušci uvítají. Několik novinek zazní i v Chodské Lhotě.

Darkmetaloví Dark Angels stále propagují loňskou desku Embodiment of Grief, ale i oni představí několik novinek z připravovaného alba, jež by mělo vyjít v polovině příštího roku.

Na temnější metalovou strunu brnknou i Interitus, v jejichž čele stojí nová zpěvačka. Fanoušky ženského zpěvu pak jistě potěší i účast Nightwish Revival či Dreaming Fairy.

Na Lhotfestu dále vystoupí kapely Morus, Fiasko, Meat Mincer, Velký voči a Lord. Pořadatelé lákají i na dobré pivko či guláš z divočáka. „Vstupné bude pouhých 130 korun. Návštěvníci mohou počitat i s přespáním přímo v areálu hřiště,“ dodal Petr Faigl.

Vstupné: 130


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt:

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.