Úvod Circle II Circle (USA), Sebastien, Eagleheart

  Circle II Circle (USA), Sebastien, Eagleheart

  90
  0
  Reklama
  15.8.2012 19:30 - 23:30
  Klub Melodka
  Kounicova 20/22, Brno

  Vystoupí:
  Circle II Circle, Eagleheart, Sebastien

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Brněnská zastávka evropského turné “Tour Of Magellan 2012“ americké metalové kapely Circle II Circle a české kapely Sebastien. Jako support vystoupí brněnská kapela Eagleheart.

  Circle II Circle (USA)
  Americká metalová kapela, v jejímž čele stojí Zak Stevens, zpěvák známý ze svého dlouholetého působení v legendárních Savatage a Trans-Siberian Orchestra. Od svého vzniku v roce 2002 mají Circle II Circle na kontě pět plnohodnotných alb. Každý koncert CIIC je nabitý údernou směsí metalu a hard rocku, kterou neúprosně žene vpřed Stevensův výrazný a melodický vokál. Aktuální playlist kapely zahrnuje jak vlastní skladby CIIC, tak řadu oblíbených písní z doby Stevensova členství v Savatage.

  Sebastien
  Česká kapela hrající melodický power metal se symfonickými a progresivními prvky. Debutové album “Tears Of White Roses” natočené ve studiu Rolanda Grapowa (Masterplan, ex-Helloween) vydalo v listopadu 2010 anglické vydavatelství Escape Music. Na albu se podílí i sedm speciálních hostů ze slavných zahraničních kapel. Kapela má za sebou množství koncertů s významnými jmény české i světové metalové scény (Vicious Rumors, Serenity, Roland Grapow, Fates Warning, Arakain, Kreyson, Asmodeus…).

  Eagleheart
  Brněnská powermetalová bomba Eagleheart se může pochlubit dlouhou řadou úspěšných koncertů po celé ČR včetně účasti na řadě prestižních festivalů a předkapelování významným jménům české i světové metalové scény (Blaze Bayley, WASP, Axxis, Citron, Kreyson, Elvenking…). Jejich aktuální album “Dreamtherapy” vyšlo pod hlavičkou labelu Scarlet Records i v evropské a americké distribuci a jejich fanouškovská základna stále roste.

  Vstupenky jsou k dispozici pouze na místě. Rezervace jsou možné na melodka.brno@gmail.com

  Vstupné: 99


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:
  nahrávám mapu....

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama