Circle II Circle (USA), Sebastien, Eagleheart

0
Circle II Circle (USA), Sebastien, Eagleheart
15.8.2012 19:30 - 23:30
Klub Melodka
Kounicova 20/22, Brno

Vystoupí:
Circle II Circle, Eagleheart, Sebastien

Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

Brněnská zastávka evropského turné “Tour Of Magellan 2012“ americké metalové kapely Circle II Circle a české kapely Sebastien. Jako support vystoupí brněnská kapela Eagleheart.

Circle II Circle (USA)
Americká metalová kapela, v jejímž čele stojí Zak Stevens, zpěvák známý ze svého dlouholetého působení v legendárních Savatage a Trans-Siberian Orchestra. Od svého vzniku v roce 2002 mají Circle II Circle na kontě pět plnohodnotných alb. Každý koncert CIIC je nabitý údernou směsí metalu a hard rocku, kterou neúprosně žene vpřed Stevensův výrazný a melodický vokál. Aktuální playlist kapely zahrnuje jak vlastní skladby CIIC, tak řadu oblíbených písní z doby Stevensova členství v Savatage.

Sebastien
Česká kapela hrající melodický power metal se symfonickými a progresivními prvky. Debutové album “Tears Of White Roses” natočené ve studiu Rolanda Grapowa (Masterplan, ex-Helloween) vydalo v listopadu 2010 anglické vydavatelství Escape Music. Na albu se podílí i sedm speciálních hostů ze slavných zahraničních kapel. Kapela má za sebou množství koncertů s významnými jmény české i světové metalové scény (Vicious Rumors, Serenity, Roland Grapow, Fates Warning, Arakain, Kreyson, Asmodeus…).

Eagleheart
Brněnská powermetalová bomba Eagleheart se může pochlubit dlouhou řadou úspěšných koncertů po celé ČR včetně účasti na řadě prestižních festivalů a předkapelování významným jménům české i světové metalové scény (Blaze Bayley, WASP, Axxis, Citron, Kreyson, Elvenking…). Jejich aktuální album “Dreamtherapy” vyšlo pod hlavičkou labelu Scarlet Records i v evropské a americké distribuci a jejich fanouškovská základna stále roste.

Vstupenky jsou k dispozici pouze na místě. Rezervace jsou možné na melodka.brno@gmail.com

Vstupné: 99


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt:

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.