Deathnois Metalový Jičín 2014

2
Deathnois Metalový Jičín 2014
Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

[mbYTPlayer url=”http://www.youtube.com/watch?v=uq8zQIP5sxY” opacity=”1″ quality=”medium” ratio=”auto” isinline=”false” showcontrols=”false” realfullscreen=”true” printurl=”true” autoplay=”true” mute=”true” loop=”false” addraster=”true”]V pátek 20. a v sobotu 21. června 2014 se uskuteční na velice atraktivním a netradičním místě, tedy v komorních a mystických prostorách zříceniny hradu Starý Jičín, druhý ročník festivalu Metalový Jičín Open Air 2014. Vzhledem k úspěšné premiéře, kterou Metalový Jičín absolvoval v červnu minulého roku, přichází letos Metalový Jičín s dvoudenním provedením a festivalová dramaturgie obsahuje 30 jak domácích, tak letos nově také zahraničních kapel.

Páteční headlinery stále hledáme, avšak sobotní prime čas září velice zajímavými kapelami až z dalekého Mexika k nám zavítá Nazareno el Violento, ze slunného Španělska k nám zavítají thrasheři nesoucí název Crisix, za zmínku určitě stojí že Crisix připravují nové album, které na Hradě bez pochyby uslyšíte!! Posledním z trojice sobotních headlinerů je deathcorový živel jedoucí z Francie, nesoucí název Smash Hit Combo, můžeme jen doufat že, po energetickém vystoupení této kapely zůstanou hradby hradu celé!

Z domácí scény k nám zavítají se svým metal corem táborští F.O.B. , po loňském skvělém vystoupení nebude chybět česká deathmetalová stálice Tortharry, která momentálně drtí fanoušky novým albem Follow. Silné zastoupení bude mít také oblast grindu, své vystoupení přislíbil český grindový kult JIG – AI, ke kterým skvěle zapadnou Top Secret, Carnal Diafragma a 8 dní venkova.

Dále se můžete také těšit na kapely jako Antigod, Bad Face, Nahum, Eternity, Awrizis, Degradace, Greedy Invalid nebo Destructive.

Kromě skvělých kapel, vám Metalový Jičín Open Air nabídne Beer fest, kde bude moci okusit lahodné domácí pivovary, čekat na vás bude taky večerní afterparty okořeněná fire show, klasické tomboly o zajímavé ceny v oba festivalové dny a spoustu dalších skvělých vychytávek!

Nezapomeňte také na to, že se jedná o benefiční festival na podporu Nestátní neziskové organizace Škola života o.p.s. v Novém Jičíně, která se již 15 let zabývá po SPMP ČR NJ poskytováním sociální služby denního stacionáře pro dospělé osoby s mentálním postižením na území města Nového Jičína. Výtěžek bude použit na realizaci mnoha typů pracovních terapií a volnočasových aktivit.

Info:

MASTER (USA) – death metal

CRISIX (Spain) – thrash metal

SMASH HIT COMBO (France) – brutal rapcore/crossover

NAZARENO EL VIEOLENTO (Mexico) – apocalpyse/sluge grind/hardcore

JIG – AI – gore/grind

TORTHARRY – death metal

SATAN´S REVENGE ON MANKIND (Germany) – groovy gore/grindcore

MASTIC SCUM (Austria) – death/grind/core/crossover

EPITOME (Poland) – grindcore/death

ANTIGOD – thrash/death

F.O.B. – brutal/metalcore

BAD FACE – metal

NAHUM – death/thrash

ETERNITY – thrash/death

DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND – gore

THE TRUTH IS OUT THERE – hardcore/electronic
http://bandzone.cz/thetruthisoutthere

GREEDY INVALID – gothic/metal

MADFALLS – punk/rock

DEGRADACE – puk/rock´n´roll

OLD – thrash metal
http://bandzone.cz/old

TOP SEKRET – noise/grind

AWRIZIS – metal/psychedelic

DENET – old school metal

B.B.R. – thrash metal

CARNAL DIAFRAGMA – grind

8 DNÍ VENKOVA – grind

TARTARO:S – hardcore

BLACK ADDER – hardcore/metal
http://bandzone.cz/blackadder

vstupné v předprodeji (platí do konce dubna): 350,- /preorder entry (till end of april): 13€

více již brzo na / details soon at:
www.deathnoise.cz

Vstupné: Předprodej 350,-


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt: http://www.deathnoise.cz/

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.