Ektomorf

0
Ektomorf
7.12.2015 - 8.12.2015 20:00 - 00:00
BARRÁK music club
Havlíčkovo nábřeží 28, Ostrava

Vystoupí:
Ektomorf, Kyshera, Nightrage

Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

EKTOMORF (HUN)
https://www.facebook.com/pages/Ektomorf/49994114099

EKTOMORF zavítá v rámci evropského turné ke své 11. řadové desce „Aggressor“ také do české republiky. Ač spadají do pomyslné kolonky „sepultura/soulfly metal“, ale kdo se s větší intenzitou zaposlouchá do jejich tvorby, tak zjistí, že si z tohoto vlivu berou jen to nejlepší a přitom zní svojsky a rozpoznatelně a ne jako pouhá kopírka zmíněných legend. Jejich nahrávky doprovází brutální zvuk, který jim pomáhá již několik desek dotvářet renomovaný dánský producent Tue Madsen. Parta okolo frontmana Zoliho Farkase je zaručenou kvalitou přímočarého metalu bez kompromisů a zbytečných kudrlinek.

NIGHTRAGE (SWE)
https://www.facebook.com/nightrage
https://www.youtube.com/watch?v=xpSE3sX5kk0

NIGHTRAGE patří již k veteránům evropské deathové melodické scény. Založeni v roce 2000 v Gothenburgu původně jako vedlejší hvězdný projekt členů EXHUMATION ( zakládající a poslední původní člen – Marios Iliopoulos ) a FIREWIND ( Gus G. – dnes kytarista u OZZYHO OSBOURNEa ). Projekt se za léta své existence a díky pozitivním ohlasům ze strany fanoušků přetransformoval v plnohodnotnou skupinu, která díky kvalitním albům za účasti dalších zajímavých hudebníků ( Tomas Lindberg – AT THE GATES ) neustále rozšiřuje řady svých fanoušků po celém světě.

KYSHERA (UK)
https://www.facebook.com/kyshera
https://www.youtube.com/watch?v=UbQOFEqBhTk

KYSHERA dost možná nejžhavější skupina britské alternativní rockové scény. Na svém kontě mají 3 alba, z nichž to poslední vydali vlastními silami za podpory fanoušků z celého světa díky crowdfundové kampani začátkem letošního roku a jmenuje se „Circle“. Jejich směsice velice podmanivé melodické a moderní hudby ovlivněné od Franka Zappy až po thrash metal, zajisté najde skupině řadu fanoušků i v našich končinách.
Věříme, že tato nadupaná sestava, která bude doplněna o ještě jednu doposud nepotvrzenou předskupinu , zaujme všechny milovníky toho správného metalového nářezu .

Vstupné: 250,- / 300,-


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt:

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.
Previous article Limetal
Next article mejdan rocku
Profilový obrázek
Jsem človíček, kterého baví fotit, vlastně bez foťáku mě koncert a divadlo asi ani nebaví :)