Úvod Ektomorf + support

  Ektomorf + support

  204
  0
  Reklama
  7.5.2014 20:00 - 23:30
  RePUBlica SAN BONIGO
  Borkovany, Borkovany

  Vystoupí:
  BETHRAYER, BRAINSCAN, Cold Snap, Ektomorf, Vengince

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  EKTOMORF – Maďarsko – thrash / core metal

  Maďarská kapela EKTOMORF patří ke stálicím evropského hardcore – thrash metalu. Založeni byli již v roce 1993 v Maďasku nedaleko rumunských hranic v malé vesničce  Mezőkovácsháza dvojicí romských bratrů Zolim a Czabou Farkaszovými. Díky tvrdé dřině , častému koncertování a pilování angličtiny, no hlavné díky svému hudebnímu talentu se EKTOMORF již v roce 1999 upisují britskému labelu Rise Above records , který nepatří nikomu jinému než Lee Dorrianovy ze slovutných Cathedral .Své druhé album EKTOMORF vydávají již u německého labelu Silverdust records a pomalu si upevňují pozice na evropské scéně. Nadějné skupiny si záhy všímá největší světové metalové vydavatelství Nuclear Blast records a hvězda EKTOMORF strmě stoupá. Turné střídá turné, Evropa, Asie, Amerika z pozice přeskupin se pomalu ale jistě propracovávají na pozice headlinerů turné a taháků samotných festivalů. Sen se splnil……..

  EKTOMORF zavítá v rámci evropského turné ke své 9. řadové desce “Retribution” také na Slovensko. Ač spadají do pomyslné kolonky “sepultura/soulfly metal”, ale kdo se s větší intenzitou zaposlouchá do jejich tvorby, tak zjistí, že si z tohoto vlivu berou jen to nejlepší a přitom zní svojsky a rozpoznatelně a ne jako pouhá kopírka zmíněných legend. Jejich nahrávky doprovází brutální zvuk, který jim pomáhá již několik desek dotvářet renomovaný dánský producent Tue Madsen. Parta okolo frontmana Zoliho Farkase je zaručenou kvalitou přímočarého metalu bez kompromisů a zbytečných kudrlinek.

  VENGINCE – USA – metalcore

  Ostřílená partička z amerického Oaklandu , která se v počátcích věnovala thrash / black metalu, avšak postupem času a osvojením si lepších hráčských technik se vyprofilovala na drtící metalcoreovou mašinu. Na svém kontě maji tři alba a za sebou bezpočet koncertů včetně čtyř evropských turné po boku PRO-PAIN nebo STATIC-X .

  COLD SNAP – Chorvatsko – hardcore

  COLD SNAP jsou jednoznačně nejznámější chorvátskou hardcore – metalovou skupinou. Za sebou mají více jak 250 odehraných koncertů po celé Evropě a za sebou koncerty s takovymi esy jako MEGADETH, LIMP BIZKIT, PRO-PAIN , LAMB OF GOD . Přijíždějí propagovat své nové album …

  BETHRAYER – Česká republika – groovy thrash metal

  Kapelou, která se představí po boku EKTOMORF na všech jejich zastávkách v ČR a SK jsou BETHRAYER. Tato parta z moravského Kojetína patří k inventáři na tuzemské metalové scéně. Má za sebou již předskakování takovým veličinám, jako jsou KORN, TRIVIUM, Tim RIPPER Owens (ex-Judas Priest), PRO-PAIN, nebo taky opakovanou účast na festivalech jako Brutal Assault, Masters of Rock, taky Rock for People apod

  Vstupné: 250,-/300,-


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama