Gothic Jarmark! BRNO

0
Gothic Jarmark! BRNO
26.5.2012 18:00 - 23:30
FAVAL music circus
Křížkovského 22, Brno

Vystoupí:
Alvaréz Peréz, CHIMÉRA, Greedy Invalid, SINNEMIA, TEZAURA

Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

Začátek léta 2012 překvapí jedince naladěné na temnější notu akcí v české kotlině dosud nevídanou. 26. 5. přivítá brněnský klub Favál všechny, kteří touží uniknout z rozpálených ulic do chladných vln gothic rocku, a kromě potěšení z hudebního zážitku nabídne také jedinečnou možnost vybavit se doplňky na blížící se festivalovou sezónu. Součástí večera je totiž vedle koncertů také tržiště, na němž svá díla představí šperkaři, výrobci gothic oblečení a spousta dalších překvapení.
Do světa melancholického gothic rocku vás pozvou novojičínští GREEDY INVALID. Skupina má na svém kontě tři dlouhohrající desky a více než 300 koncertů po celé České Republice. Díky baladickému hlasu zpěváka v doprovodu melancholického klavíru a valivých kytar dokáže vytvořit jedinečnou atmosféru.
Skupina s bájným názvem CHIMERA na sebe upozornila v devadesátých letech, po delší odmlce se vrátila na scénu v nové sestavě a vydala desku, nesoucí jméno kapely. Těšit se můžete na propracované melodické linky, jemný vokál, silnou atmosféru a zajímavé texty.
Užijete si klasického darkwave s rockovými i elektronickými prvky v podání legendární skupiny ALVARÉZ PERÉZ, která vznikla v roce 1993, odehrála řadu koncertů u nás i v zahraničí a položila základy české gotiky. Kromě jejich vystoupení na domácí scéně se brzy můžeme také začít těšit na novou desku této formace.
Brněnská skupina TEZAURA vznikla v roce 2009 a od té doby nejen aktivně koncertuje a tvoří, ale také organizuje vlastní akce (kromě Gotického jarmarku např. úspěšný Glacial Croon vol. 1). Jejich vystoupení se ponese na vlnách gothic rocku s ženským altovým vokálem.
Sestavu doplňuje domácí kapela SINNEMIA, která se pohybuje především v oblasti heavy-hard rocku, a potěší tedy milovníky tvrdší hudby. Také ona prošla od založení mnoha změnami a v současnosti účinkuje s mužským vokálem.
Hudební večer doplní pole-dance tanečnice z brněnského studia Blanca a Gothic Belly Dance uskupení s tajemným názvem „Dcery noci.“ Nebude chybět ani After-party s DJ ICEDOLL.

Gothic Jarmark, Klub Favál – Brno
Vstupné: 100 Kč v předprodeji, 150 Kč na místě. Ke každé vstupence CD skupiny Chimera!

Vstupné:


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt:

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.