GUTTURAL GORE GRIND MAFIA 5

0
GUTTURAL GORE GRIND MAFIA 5
16.2.2013 - 17.2.2013 20:00 - 02:00
BARRÁK music club
Havlíčkovo nábřeží 28, Ostrava

Vystoupí:
!T.O.O.H.!, Abortion, BLOODY OBSESSION, COLLISION, CONTRASTIC, EARDELETE, G.O.R.E., INHUME, PARRICIDE

Styly:
Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

mafia2COLLISION (modern thrash-crust-punk grindcore, NL)
Po dvojici tradičně šílených nikoliv však špatných alb tito Holanďani vytasili trojku “A Healtly Dose Of Death” vydanou u reinkarnovaného labelu Hammerheart a nejen nás totálně odrovnali! Neuvěřitelná energie, duo zvířecích vokalistů a nekonečná zábava, to vše vás čeká po nárazu s COLLISION! /
Total energy, duo animal vocalists, neverending party = extreme collision with COLLISION! Listen last album “A Healtly Dose Of Death” and you understand it!
www.collisiongrind.nl

CONTRASTIC (grind-experimental-elektro-hc, CZ)
Mysleli jste si, že po AHUMADO GRANUJO či HERMAFRODIT už žádný velký comeback nepřekvapí? Omyl! CONTRASTIC se hrabe z děr po nekonečných 8 letech a nekonečné doufání, zda se z nich vyhrabou či ne je u konce! Představovat určite není třeba kdo by neznal malou mořskou vílu z roku 2000 či kompilaci Czech Assault vydanou u Relapse roku 2002 jakoby neexistoval! /
After AHUMADO GRANUJO next great czech comeback!!! 10 years from excellent compilation Czech Assault, 12 years from debut… All grind maniac must knows it!
www.contrastic.com
www.bandzone.cz/contrastic

PARRICIDE (death-grind, PL)
Nekopromisní námrd z městečka Chelm! Naposledy se u nás zastavili na podzim roku 2011 a nejedno ucho radostí zaplesalo. Tentokrát přivezou nové split LP které právě vyšlo s další polskou grupou K.A.C. /
Noncompromise death-grind from Chelm in Poland!
www.myspace.com/parricide-pl
www.bandzone.cz/parricide

!T.O.O.H.! (experimental-crazy grindcore, CZ)
Tak tohle je téměř neuvěřitelné! Velevážené duo Schizoid & Humanoid po 6 letech povstali z hrobů. Jediné další vystoupení je potvrzeno pro MARYLAND DEATH FEST v USA, takže neváhejte, tohle je jedinečná příležitost! /
Unbelievable! Esteemed duo Schizoid & Humanoid comes back from graves after 6 years! Other next gig confirm for MARYLAND DEATH FEST in USA, so this is fantastic possibility see it and listen it!
www.bandzone.cz/tooh

ABORTION (mega-grindcore, SK)
Legendární šílenci se vrací z Dánska! První koncert po pěti letech! Nenechte si ujít megashow s novými i klasickými fláky! / First gig after 5 years!
www.bandzone.cz/abortion
www.myspace.com/abortiongrind

G.O.R.E. (gore-grind´n´roll, CZ)
Podle současných informací Karvinská bigbítová smetánka pokřtí nové album a buďte si jisti, bude to totální taneční masakr! / New album release party!
www.bandzone.cz/gore

EARDELETE (grindcore-death, CZ)
Jeden z mála potvrzených koncertů těchto šílenců z Královéhradecka. Mimojiné očekávajte písně z takřka hotové nové fošny!
www.bandzone.cz/eardelete
www.myspace.com/eardelete

BLOODY OBSESSION (death metal, CZ)
Znovuobživlá mrtvola z Orlové odstrartuje celou párty! Za mikrofonem Miro (ex-RUBUFASO MUKUFO, ex-BTP).
www.bandzone.cz/bloodyobsessions

Vstupné: 330-390


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt:

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.