Úvod Hell Hammer Festival 2015

  Hell Hammer Festival 2015

  17
  0
  Reklama
  3.4.2015 19:00 - 23:30
  Klub Exit-us
  Sokolovská 195, Praha 9

  Vystoupí:
  Mean Messiah, Meltdown, Sebastien, Welicoruss

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  HELLBLAST promotion a ROCKFASHION uvádí:

  HELLHAMMER FESTIVAL 2015

  ✖ SEBASTIEN (melodic power/progressive metal)

  Jejich debutové album “Tears Of White Roses” obdrželo mnoho skvělých reakcí jak od fanoušků, tak i od hudebních kritiků z celého světa. Dalším milníkem pro kapelu je rok 2012, kdy vyráží na evropské turné s americkými CIRCLE II CIRCLE, nahrává videoklip ke skladbě Dorian a hraje na hlavním pódiu největšího českého festivalu MASTERS OF ROCK.
  Na začátku roku 2013 se SEBASTIEN chystá nahrávat druhou desku, první ohlasy na nové skladby jsou skvělé! Opět očekávejte mnoho velkých jmen v podobě zahraničních hostů…

  http://bandzone.cz/sebastien

  ✖ WELICORUSS (symphonic pagan/black metal)

  Sibiřská metalová kapela působící již od roku 2005. Od letošního roku po přijetí několika nových členů, mezi kterými jsou Čech a Srb, se faktický stává mezinárodním projektem. Zatímco zvuk a obraznost kapely s jejich tmou a intenzitou bezpochybně patří k black metalu, Welicoruss ve své tvorbě také používá tradiční lidové melodie a symfonické prvky.

  http://bandzone.cz/welicorussofficial

  ✖ MEAN MESSIAH (thrash/death/progressive metal)

  Mean Messiah, původně jako one man projekt, založil hudebník a producent Dan Friml, bývalý člen kapel Sebastian, Apostasy a mnoha dalších projektů a skupin.
  Stylově by se hudba Mean Messiah dala popsat jako směs thrash a death metalu s progresivními a industriálními prvky. Album “Hell” je postavené na jednoduchém konceptu “cesty lidských osudů jsou spletité, ale všechny vedou do pekla”, který je rozveden v textové části jednotlivých skladeb. Ty na sebe svým obsahem navzájem navazují a tvoří tak výslednou, čtyřiceti minutovou jízdu těmi nejtemnějšími zákoutími lidské mysli. 20. října se Mean Messiah stali tipem týdne serveru Bandzone.cz a právě v těchto
  dnech začínají i práce na druhém albu, které by mělo světlo světa spatřit na přelomu let 2015 a 2016.

  http://bandzone.cz/meanmessiah

  ✖ MELTDOWN (melodic/death/metal)

  Mladá melo-death metalová parta, jejichž hudba vás určitě osloví, zvlášť pokud máte rádi kapely typu Norther či Kalmah. Energické skladby a technicky propracovaná sóla jsou hlavní charakteristikou této nové nadějné kapely.

  http://bandzone.cz/meltdownband

  Doors open: 19:00
  Start: 19:30

  Klub EXIT-US
  Sokolovská 195 Praha 9
  Vstupné na místě za 150,- Kč.

  Vstupné: 150 kč


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama