Úvod Hou Hou Fest 2012

  Hou Hou Fest 2012

  169
  0
  Reklama
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  HouHouFest je rockový a metalový festival pro všechny věkové kategorie, který se už dvakrát konal v pražských klubech. Letos se však poprvé uskuteční v open-air podobě v Novém Kníně nedaleko Prahy.

  Během dvou dnů se zde vystřídají kapely se širokým spektrem rockových a metalových subžánrů, počínaje klasickým rockem, přes heavy metal, symphonic a folk metal, až po metalcore a nejtvrdší black-metal.

  Zároveň bude probíhat výstava a aukce obrazů mladých a nadějných, ale už i ostřílenějších umělců.

  Vstupenky je možné zakoupit přes portál Ticketpro, v nejbližších dnech i v prodejnách Red Raven, Steel, přes e-mail tomas@rockpro.cz nebo přímo v Novém Kníně. Cena na oba dny při koupi v první vlně předprodeje stojí 250 Kč, ve druhé vlně 270 Kč a na místě 350 Kč, na jednotlivé dny festivalu pak 150 Kč v první vlně, 170 Kč ve druhé a 250 Kč na místě.

  Pro pražské fanoušky bude zařízena speciální festivalová doprava Praha-Nový Knín (po skončení festivalu i zpět), bude možné si předem objednat i noční dopravu ihned po skončení festivalu na nedaleké (3km vzdálené) vlakové nádraží. Na místě bude vyhrazen dostatečně velký prostor pro stanování, případně je možné si objednat některý z nedalekých penzionů.

  Vystupují:
  Aleš Brichta Band, Debustrol, Root, Miloš Dodo Doležal, X-Core, Metallica revival, Self-Defence, Aposepsis, Cruadalach, Demencia Mortalis, The Yours, SPM, Ahard, Tezaura, Five Minutes Late (vítěz SKRP11), Bonebroke, Black Alert, Bloodline, Spreading Dread, MSN, V Pořádku, Nástroj Snahy, The Highlights, Naopak

  Vstupné: 1.den 250,-, 2 dny 350,-


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:
  nahrávám mapu....

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama