Úvod Korpiklaani, Arkona

  Korpiklaani, Arkona

  55
  0
  Reklama
  7.11.2015 - 8.11.2015 20:00 - 23:30
  Masters of rock café
  Tyršovo nábřeží 5497, Zlín

  Vystoupí:
  Arkona, Korpiklaani

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  KORPIKLAANI, ARKONA
  ZLÍN, Masters Of Rock Café
  7. 11. 2015

  Nové album finských velikánů folkové muziky spatřilo světlo světa v květnu tohoto roku. V listopadu kapela míří do Česka, aby svým věrným fanouškům předvedla novou desku „Noita“.

  „Je to staré označení pro člověka, který hluboce souzní s přírodou a rozumí jí natolik, až se ostatní domnívají, že má nadpřirozené schopnosti. Google vám to nejspíš přeloží jako čarodějnici, což není úplně přesné. Výstižnější význam by byl medicinman nebo šaman“ vysvětluje basák Jarkko Aaltonen.

  A jelikož se na novince představí nový akordeonista Sami Perttula, hrající na tradiční knoflíkový akordeon, můžeme prý očekávat více folkových motivů a aranží. Ostatně, slibuje je i houslista Tuomas Rounakari: „Tohle album má víc houslových sól než kterékoliv jiné. Housle teď víc plní roli lead kytary, tak jak to Jonne v začátcích kapely zamýšlel.“

  KORPIKLAANI ale nepřijedou sami! Na svou cestu do středu Evropy si vezmou folkové bratry ARKONA!

  Nenechte si ujít tuto lidově metalovou parádu 7. listopadu ve Zlíně, Masters Of Rock Café. Vstupenky za zaváděcí cenu 590 Kč platnou do 1. září zakoupíte na stránkách Masters Of Rock a v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

  Vstupné: do 1. září 590,- kč


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:
  nahrávám mapu....

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama