Úvod Loch Vostok / Blindead

  Loch Vostok / Blindead

  10
  0
  Reklama
  2.9.2015 19:00
  Nová Chmelnice
  Koněvova 219, Praha 3

  Vystoupí:
  Blindead, Loch Vostok, One hour hell

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  02.09.2015 Hudební klub NOVÁ CHMELNICE, Koněvova 219,
  19:00 Praha 3, Žižkov

  LOCH VOSTOK ( SWE )
  BLINDEAD ( POL )
  + support :
  ONE HOUR HELL ( NOR )
  Vstupné: 430,- na místě / 380,- předprodej ( Ticketpro www.ticketpro.cz, Ticketstream www.ticketstream.cz, Eventim www.eventim.cz, Ticket Art www.vstupenky.ticket-art.cz )

  LOCH VOSTOK – ( Sweden – Extreme progressive metal )
  www.lochvostok.com
  švédové LOCH VOSTOK zaujali svým moderním pojetím agresivního progressive metalu, který je však přijatelný i širším vrstvám metalových příznivců.Chytlavé chorály, silný rytmus, důraz na melodii, pro příznivce stylu, kterým se prezentují např. Devin Townsend, Emperor, Soilwork, Gojira, atd.etc. LOCH VOSTOK vydali tento rok v únoru již své 6 album u firmy Vicisolum Productions.V minulosti je měli možnost vidět i fanoušci v České republice, kdy předskakovali Therion, Leprous nebo King Diamond.  BLINDEAD ( Poland – Progressive Doom / Sludge Metal )
  https://www.facebook.com/blindeadofficial
  BlLINDEAD se rychle vypracovali v lídra post-rock/prog scény v Polsku, mixují temné a tesklivé melodie východoevropské hudební historie s dnešním nu-metalem okořeněnou velkou dávkou avantgardního progressive rocku, což by se dalo vzdáleně přirovnat k mixu Opeth s Kraftwerk završené prvky progressive rocku a extrémně silným hlasem zpěváka. BLINDEAD doposud vydali 4 alba, mají za sebou řadu koncertů na evropských festivalech, absolvovali též několik šňůr po Evropě. BLINDEAD je skupina pocházející z polského města Gdaňsk, kterou založil basista Michael “Winters” Zimorskiego a kytarista Mateusz Smierzchalskiego (HAVOC ), sestavu doplnil druhý kytarista Mark Zielinski ( DEADMAN ), Konrad Ciesielski na bicí a zpěvák Patryk Adamczyk. Zprvu kapela sloužila členům k realizaci jako vedlejší projekt, natočili demo, posléze i cd, které však bohužel nebylo vydáno, protože Patryk Adamczyk opustil skupinu, po dvou měsících již však s novým zpěvákem natočili další demo a přejmenovali se na BLINDEAD. Mateusz Smierzchalskego se vrátil z posledního turné BEHEMOTH a rozhodl se naplno věnovat BLINDEAD, kteří začli i pravidelně zkoušet a ustálili projekt v regulární kapelu.
  www.youtube.com/watch?v=ekmOvpoulMM


  ONE HOUR HELL – ( Sweden – Progressive Death/Thrash )
  www.facebook.com/onehourhell
  Sestavu pražského koncertu doplní jako support další švédská kapela ONE HOUR HELL, která svým Progressive Death/Thrash stylem, staccato rytmy, skvělým muzikantstvím a growlingem potěší fanoušky Morbid Angel, Gojira, Bloodbath , atd. Druhé album “Interfectus” vyšlo nedávno u společnosti Vicisolum Productions
  www.youtube.com/watch?v=DMmhYyO6fFQ

  Vstupné: 380,- / 430,-


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama