Úvod Manowar - Kings Of Metal MMXIV 2015

  Manowar – Kings Of Metal MMXIV 2015

  37
  0
  Reklama
  12.1.2015 - 13.1.2015 20:00 - 22:30
  VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.
  Ruská 3077/135, Ostrava – Zábřeh

  Vystoupí:
  Manowar

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  METALOVÍ BOJOVNÍCI MANOWAR ZAHRAJÍ V LEDNU V OSTRAVĚ
  Heavy metalová legenda Manowar ohlásila nové lednové datum na světovém turné Kings Of Metal MMXIV, které se nese v duchu 25. výročí vydání jednoho z nejdůležitějších alb heavy metalové historie Kings Of Metal. Kapela Manowar se rozhodla rozšířit první část svého turné v roce 2015 o vystoupení v Ostravě, které bude jediným v České republice, na Slovensku a Polsku. Manowar dokáží svou oddanost pravému heavy metalu a českým fanouškům v pondělí 12. ledna 2015 v ostravské ČEZ ARÉNĚ.
  “Jsme nadšeni, že se nám podařilo najít termín a mohli jsme tak přidat koncert také v České republice, kde máme spoustu věrných fanoušků” Prohlásil baskytarista a leader kapely Joey DeMaio. “V tuto chvíli jsme v nahrávacím studiu a jsme připraveni vyrazit znovu na turné a podělit se s fanoušky o pravou metalovou energii.”
  Na turné s názvem Kings Of Metal MMXIV World Tour chtějí dát Manowar možnost svým fanouškům oslavit 25. výročí vydání svého průlomového a nejprodávanějšího alba Kings Of Metal.
  Kapela Manowar neodmyslitelně patří k základním stavebním kamenům a průkopníkům heavy metalu. Svou hudební kariéru postavili na oddanosti žánru a nezaměnitelné skladbě svých písní. Kapela získala nespočet ocenění, absolvovala jako headliner více než 35 světových turné a zahrála si na těch nejvýznamějších světových metalových festivalech. Manowar se mohou pyšnit neobyčejnou oddaností svých fanoušků, kterým jako poděkování natočili v roce 2009 baladu Father z alba Thunder In The Sky v 18 jazycích.
  V roce 2012 Manowar natočili své již dvanácté studiové album s názvem The Lord Of Steel, které bylo v recenzích označováno jako “brutální a nespoutané”. Zatím posledním vydaným počinem Manowaru bylo 2 CD Kings Of Metal MMXIV Silver Edition z roku 2014 se zbrusu novými nahrávkami legendárního alba Kings Of Metal a spoustou dalších obrazových a multimediálních vychytávek.
  Manowar v nedávné době začali pracovat na dalším dosud nepojmenovaném albu, které bude dokončeno po návratu z turné v lednu 2015, které čítá vystoupení v Německu, Švýcarsku a České republice.
  Vstupenky na ostravské vystoupení Manowaru jsou v prodeji od středy 1. října v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket Art.

  Vstupné: stání 690,- / u pódia 890,-


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: ova@arena-vitkovice.cz
  nahrávám mapu....

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama