Úvod METAL ALL STARS - BEATFEST - jediná show v ČR!

  METAL ALL STARS – BEATFEST – jediná show v ČR!

  20
  0
  Reklama
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Ten, kdo v prosinci loňského roku navštívil vyprodanou Incheba Arénu v Praze na koncertu METAL CHRISTMAS SYMPHONY, plesal nadšením nad super show a výjimečným zážitkem. Na jednom pódiu se za doprovodu živé kapely a filharmonie představily takové hvězdy jako zpěváci kapel ANTHRAX, HELLOWEEN, NIGHTWISH, ACCEPT, TESTAMENT nebo HAMMERFALL. Rok nato se bude Evropou řítit ještě vetší a bombastičtější projekt, jehož název mluví za vše – METAL ALL STARS! Ten je hvězdnými jmény ještě nabitější a opět bude součástí akce nesoucí název BeatFest!

  Největšími ozdobami projektu jsou bezesporu hlas a kytara Zakka Wyldea. Ten bude hrát hity BLACK LABEL SOCIETY a možná přijde i na vzpomínku na léta strávená s Ozzy Osbournem. Ty největší pecky DREAM THEATER do publika pošle zpěvák sk. DREAM THEATER James LaBrie. Joey Belladonna z ANTHRAXkromě hitů své domovské kapely zazpívá taky hity BLACK SABBATH nebo RAINBOW. Zahraje a zařve na nás i Cronos, frontman anglických VENOM. Mnozí budou potěšeni i přítomností někdejšího dlouholetého frontmana legendy prog metalu QUEENSRŸCHE – zazpívá nám Geoff Tate. Basu bude trápit Dave Ellefson – zakladatel a člen skupiny MEGADETH. Thrash metal a umění party TESTAMENT bude reprezentovat Chuck Billy. Na léta strávená nejen s MANOWAR hudebně vzpomene vůdčí osobnost skupiny DEATH DEALER Ross the Boss. Dorazí i bráchové Vinny Appice a Carmine Appice, kteří své umění zanechali na mnoha deskách BLACK SABBATH, DIO, VANILLA FUDGE nebo CACTUS. Hostem jediné show METAL ALL STARS u nás bude i talentovaný kytarista Gus G., známý hlavně jako člen sk. FIREWIND a kolega Mr. Osbournea. Z Ozzyho kapely k nám přijede i Rob Blasko Nicholson, který roky hrál u Roba Zombieho. A jak to bývá, v těchto monstrózních projektech nesmí chybět ani ženský vokál. Ten obstará Kobra Paige z kapely KOBRA AND THE LOTUS. Její setlist je více než pestrý a kromě svých hitů sáhne po těch od IRON MAIDEN, BLACK SABBATH, MOTÖRHEAD a MANOWAR. Zkrátka tříhodinový nářez od těch největších jmen světové metalové scény!

  Zanedlouho zveřejníme i tři předkapely večera – taky velmi atraktivní zahraniční jména!

  Vstupenky na show ikon světové metalové scény v sobotu 6. prosince 2014, které pořídíte přes tento web nebo v obvyklých předprodejích vyjdou na 690,- Kč k stání v prostoru, 890,- Kč k stání před pódiem a 1290,- Kč k sezení na balkóně. Ke vstupence na koncert si můžete přikoupit i osobní setkání se všemi METAL ALL STARS před koncertem (focení, podpisovka, tour-triko a plakát k tomu) – stojí 1500,- Kč.

  Zažijte nejslavnější metalové muzikanty všech dob během jednoho večera na jednom pódiu!

  Videopozvánky na show pro vás mají:
  James LaBrie – tady
  Joey Belladonna – tady
  Dave Ellefson – tady

  Vstupné: stání 690,- / u pódia 890,- / balkon 1290,- / setkání se všemi 1500,-


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: http://www.mastersofrock.cz/www/index.php?view=3
  nahrávám mapu....

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama