Musicart 2013

0
Musicart 2013
Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

Multi kulti festival
musicart neprobíhá každoročně, ale v podstatě se jedná o hudební bienále, kdy se jej dočkáme po dvou letech. tento nezávislý “open air festival” je v tomto roce součástí projektu slezské rozhraní a je opět připraven velmi kvalitní program.
dramaturgie festivalu je vždy více směřována k menšinovým žánrům, jako je reggae, ska, punk, world music. ani letošní ročník není výjimkou. tradičně je obsazen velkým počtem umělců z polska, kdy se představí absolutní polská špička v těchto žánrech. součástí tohoto nezávislého festivalu jsou i vystoupení “divadel malých forem” – což jsou alternativní divadla, která nepotřebují ke svému vystoupení klasická kamenná divadla. dále je součástí festivalu taneční stan, nezávislé kino s projekcí filmů např. “hnutí duha” nebo “člověk v tísni”.
součástí tohoto nezávislého festivalu jsou i vystoupení “divadel malých forem” – což jsou alternativní divadla, která nepotřebují ke svému vystoupení klasická kamenná divadla. dále je součástí festivalu taneční stan, nezávislé kino s projekcí filmů např. “hnutí duha” nebo “člověk v tísni”. svým uším i duši budete moci dát odpočinout v čajovně, různých workshopech či u stánků s tovary rozličnými – náušnice, bižuterie, oblečení, exotická kuchyně apod.

festivalový oheň bude tradičně zapálen každý festivalový den navečer za doprovodu “ohňových lidiček” a jejich fireshow.

pro všechny vzdálené bude připraveno stanové městečko. na festival je možno se dopravit vlakem, autobusem, na kole i pěšky. v případě, že dorazíte autem pozor – počet parkovacích míst je omezen! festival proběhne za každého počasí, ale věřme, že deště nás letos minou.

více informací hledejte na musicartfest.cz.

Vstupné: ?, ztp a děti do 140 cm zdarma


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt: Libor BÁLEK koordinátor festivalu, dramaturgie E: info@energia.cz M: +420 603 820 123

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.