Úvod Nakládačka: HateTyler (ITA)+Overtures (ITA)

  Nakládačka: HateTyler (ITA)+Overtures (ITA)

  Array
  0
  Reklama
  25.5.2014 17:00 - 20:00
  Eso Bar
  K nemocnici 9, Nový Jičín

  Vystoupí:
  HateTyler, Overtures

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  HateTyler existují sice teprve tři roky, přesto už si našli své posluchače po celém světě. Po experimentech v různých hudebních stylech zakotvili u melodického hardcore, hodně projetého komercí, čímž se všem dostali dohlavy na dlouho. Jejich debutové album The Great Architect je hráno na všech rádiových stanicích světa.

  [mbYTPlayer url=”http://www.youtube.com/watch?v=QJEBHiWT6ak” opacity=”1″ quality=”medium” ratio=”auto” isinline=”false” showcontrols=”false” realfullscreen=”true” printurl=”true” autoplay=”true” mute=”true” loop=”false” addraster=”true”]

  Jako doprovod s nimi přijede tvrdě powermetalový Overtures. Tato banda už hraje od roku 2003, přesto si na své debutové album Beyond the Waterfall počkala až do roku 2008. Úspěch a slávu jim však přineslo až druhé album Rebirth vydané v roce 2010. Toto album se setkalo s pozitivní kritikou na celém světě. V loňském roce vydali další, ještě tvrdší CD Entering the Maze.

  Vstupné (pouze 100 vstupenek!):
  120,- na místě
  100,- předprodej SMSTicket.cz

  Akce odstartuje již v 17 hodin, končit budeme v cca 20 hodin. Aby jste se v klidu vyspinkali do práce/školy :-) Tak přijďte v hojném počtu :-) Akcička je pro vás ;-)

  Vstupné: od 100,-Kč


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: +420 733 47 1111

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama