Úvod NihilFuture Tour 2015

  NihilFuture Tour 2015

  19
  0
  Reklama
  25.4.2015 19:30 - 23:15
  U - Klub
  Šmeralova 1122, Olomouc

  Vystoupí:
  Aperia, Nihilistic Attempt, No Future

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  NihilFuture tour 2015.
  No Future a Nihilistic Attempt se rozhodli sepsat smlouvu krví a ďábelsky se spojit pro nadcházejí společné turné. NF Tour 2015, to je tvrdá našlapaná muzika v podání zaběhnutých českých kapel i úplných nováčků a zajímavých hostů. Lahodná a neodolatelná kombinace pro všechny metalové fans!

  Speciální host: Aperia

  Datum: 25.4. 2015, 19:30
  Místo: U – Klub Olomouc
  Vstup: 69,-

  Pro více informací sledujte bandzone profily kapel a FB stránky!

  Událost na bandzone.cz :
  http://bandzone.cz/koncert/371799-olomouc-u-klub-nihilfuture-tour-2015-olomouc

  Něco málo o vystupujících smečkách …

  Nihilistic Attempt
  Kapela z malé, nenápadné vesničky, za to s nápadným, hlasitým a agresivním thrash/black metalem. Za téměř 5 let své existence několikrát změnila osazenstvo, ale teď již v plné polní brázdí koncerty s loni vypuštěnou deskou Pekelné Legie a samozřejmě staršími, evergreenovými skladbami. Osobité, propracované kytary, temně dunící basa, kulometné bicí a ,,křehký´´ growl v podaní (ne)méně křehké zpěvačky. To je dohromady naprosto vražedná, strhující kombinace plná energie!
  http://bandzone.cz/attempt

  No Future
  Rodáci z Prostějova, hrající svůj našlapaný trash – dance metal v původní sestavě již od roku 1996! I když jsou na pódiu jen tři, jejich muzika vydá za desítky hudebníků. I No Future loni vydali desku Brečíš krev, jejíž poslech stojí rozhodně za to. Jak již o nich bylo řečeno v magazínu Spark – Syrový hutný thrash vařený s láskou. Je to švihlé, hutné, zabijácké, syrové, neučesané a nápadité (a na pódiu navíc extrémně zábavné)!
  http://bandzone.cz/nofuturewsncz

  Speciální host:
  Aperia
  Olomoucká kapela, která povstala jako fénix z popela kapely Sherwedd. Najdeme zde i některé známé tváře z Everlasting Dark. Aperia se i nadále v nové sestavě a s novým jménem věnuje skvěle zahrátému a propracovanému doom – gothic metalu, kde vévodí ženský hlas a spousta skvělých, oživujících prvků. Podmanivě rajcovní hudba, která vás vtáhne do sebe a už nepustí!
  http://bandzone.cz/aperia

  Vstupné: 69,- Kč


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: darkdestiny13@seznam.cz
  nahrávám mapu....

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama