Úvod Pomalší Music Fest 2014

  Pomalší Music Fest 2014

  106
  0
  Reklama
  14.6.2014 16:00 - 23:30
  Kino
  Náměstí, Velešín

  Vystoupí:
  A Sweetwater Trick, Boss People, Just, Kyanid, Noncitizen, Parní Wanna, Wade

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Mladá rocková krev rozpumpuje v polovině června sál velešínského kina! Po roce se zde opět uskuteční Pomalší Music Fest 2014, který představí sedm regionálních kapel, mezi nimiž nebudou chybět například crossoveroví A SweetWater Trick, rock-popoví Kyanid či elektroničtí Noncitizen. Stylově rozmanitá akce vypukne 14. června v 16 hodin! Vstupné je zdarma!

  A SWEETWATER TRICK budou reprezentovat místní scénu. Našlapaná smečka má mimo jiné za sebou povedený demáč Strings a klip ke stejnojemnné hitovce. O kvalitách této kapely svědčí i úspěch na soutěži Múza 2014. Kluci se dostali do semifinále, které je čeká 29. května. Držíme palce!

  Českokrumlovský KYANID slaví v Čechách už několik let nemalé úspěchy. Mladičká kapela pravidelně křižuje republiku, vystupuje na velkých festivalech a produkuje nové nahrávky. Letos kluky můžete vidět například i na Rock For People či Sázava festu!

  NONCITIZEN se za poměrně krátkou dobu vyšvihli mezi nejzajímavější kapely na jihočeské elektronické scéně. Moderní aranže kombinují s rockovým základem. Výsledkem je dynamická muzika, která je jak stvořená pro živé koncerty!

  Nejzkušenějšími harcovníky budou muzikanti z kapely PARNÍ WANNA. Krumlovská partička původně produkovala přímočarý punk, ze kterého se ale postupně stal hymnický rock, ve kterém nechybí například ani folkové elementy.

  Na jemnější strunu brnknou kapličtí JUST, kteří se pohybují v příjemných pop/rockových teritoriích.

  O pořádnou pařbu se postará vyšebrodská stálice WADE. Pokud máte rádi nespoutaný indie rock, jejich vystoupení si nenechte ujít!

  Alternativnější posluchače potěší českobudějovičtí BOSS PEOPLE. Do hip hopové muziky přidávají prvky rocku či třeba punku, čímž vzniká osobitá a hlavně funkční směska!
  Akce se uskuteční v rámci Letního festivalu regionu Pomalší. Kromě koncertu ve městě proběhnou různá divadelní představení, jarmark, den řemesel a tak dále…

  ODKAZY:

  NONCITIZEN – http://bandzone.cz/noncitizen
  A SWEETWATER TRICK – http://bandzone.cz/asweetwatertrick
  PARNÍ WANNA – http://bandzone.cz/parniwanna
  JUST – http://bandzone.cz/justkaplice
  WADE – http://bandzone.cz/wade
  KYANID – http://bandzone.cz/kyanid
  BOSS PEOPLE – http://bandzone.cz/bosspeople

  Vstupné:


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:
  nahrávám mapu....

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama