Úvod Psy:code + support

  Psy:code + support

  238
  0
  Reklama
  19.4.2014 20:00 - 23:30
  RePUBlica SAN BONIGO
  Borkovany, Borkovany

  Vystoupí:
  Anime Tormen, Enemist, PASSION OF THE TRUTH, Psy:code

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Pro všechny milovníky toho správného metalového nářezu nachystali vystoupení pořádně ostrých partiček

  PSY:CODE – Dánsko – modern hardcore metal

  Jsou moderní metalová sebranka, jejíž hudba přesně vystihuje pojetí Moderní metal. Hudba vyskládaná na progresivních strukturách plná těžkotonážních riffů, tepající rytmiky, tíživé atmosfery odkazující na pořádně metalický hardcore doplněná texty jenž do obecenstva doslova plivou všechnu špínu a frustrace ze současného světa …. To jsou dánští PSY.CODE…..

  Jejich druhé album „Cause And Neglect“ vydané prostřednictvím Mighty music production skupina přijiždi zpropagovat i do našich končin.

  PSY.CODE jsou jednou z nejúspěšnějších dánských extrémních metalových skupin, která se společně s Raunchy či Mnemic dokázala prosadit se svojským pojetím metalického hardcoru i daleko za hranicemi své rodné hroudy o čemž svědčí i účast na několika evropských turné kde se představili po boku dánských death metalových legend Illdisposed či na společných koncertech se Slayer či Mastodon…

  Věříme že tato skupina pro Vás bude skutečnou lahůdkou….

  ANIME TORMENT – Litoměřice – metalcore – death metal

  Kapela Anime Torment vznikla na podzim roku 2007. Od té doby došlo k několika změnám v sestavě a v lednu 2011 vzniklo EP Sakura, které zakončuje období s dnes již bývalými členy. Na jaře 2011 přichází nový kytarista, se kterým kapela mění radikálně svůj styl, á la The Black Dahlia Murder – moderní death metal.
  Za pět let své existence odehráli kluci přes 200 koncertů. Po dvou letech navštívili i několik sousedních zemí. Na jaře 2011 se vydali na své první tour, během které zahráli např. v Holandsku a na podzim téhož roku zavítali do Belgie a na Slovensko. V tuto dobu nahráli singl Domestication a po té na jaře 2012 vydávají svůj debut DEATHWISH, který jim křtí dánská kapela THE PSYKE PROJECT. S těmito dánskými řezníky po té jedou společnou tour, kde nabírají zkušenosti, které předvádějí na letních festivalech. Vrcholem léta je zahrání na MORu. Nyní kapela pracuje na novém materiálu a připravuje se na společnou tour opět s dánskými THE PSYKE PROJECT, se kterými opět projíždějí pár evropských států. Po této tour odchází zakládající člen Jirka a AT zůstávají ve čtyřech. Na podzim roku 2013 kapela nabírá hostujícího kytaristu Patrika z mladé tech. metalové bandy SWARM a začínají makat na novém materiálu, který má vyjít na jaře 2014 pod hlavičkou nového labelu SUNDEATH Rec…

  ENEMIST – Litoměřice – death core

  Založeno v dubnu 2013 :

  Členové kapely ENEMIST mají nebo měli co dočinění též v kapelách: CRIPPLED FINGERS, 7SINS OF SURVIVING, PROJECT-X, SELF SACRIFICE, ANIME TORMENT, DEXTER´S LABORATORY a NEVER LEFT BEHIND.

  PASSION OF THE TRUTH – Brno – death metal

  Kapela PASSION OF THE TRUTH je sebranka čtyř mladých lidí s Brněnsko-Olomouckou krví která má obrovskou chuť na sobě pracovat a plnit si svůj sen. Byli jsme vyvrhnnuti z útrob Brna v květnu 2012 a naším cílem je odehrát co nejvíce koncertů, poznávat nové lidi a jednoduše se bavit.

  Vstupné: 120,-/160,-


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama