Úvod Rage Ostrava

  Rage Ostrava

  63
  0
  Reklama
  12.12.2015 - 13.12.2015 20:00 - 00:00
  BARRÁK music club
  Havlíčkovo nábřeží 28, Ostrava

  Vystoupí:
  Emerald Sun, Maxxwell, Rage

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Heavy / power metalové trio RAGE se na podzim vydá na cesty, aby formou speciální BLACK IN MIND 20TH ANNIVERSARY TOUR oslavilo 20. výročí alba „Black In Mind“, které bylo vydáno v roce 1995. Kromě těch největších hitů na pódiu zazní samozřejmě písně z oslavovaného alba.

  Novinkou tohoto turné je nová sestava kapely. Na začátek letošního roku se metalovým světem nesly zvěsti, že Peter „Peavy“ Wagner a Victor Smolski končí spolupráci. Překvapivá novinka se potvrdila ve chvíli, kdy si Victor sestavil vlastní kapelu. Bubeník André Hilgers také opustil své místo za bicími a v tu chvíli si všichni mysleli, že se RAGE nadobro rozpadne. Peavy však všechny vytrvale přesvědčoval o tom, že se kapela udrží – a slovo dodržel. V nové sestavě je tedy stávající člen Peter „Peavy“ Wagner, kytarista Marcos Rodriguez a bubeník Vassilios „Lucky“ Maniatopoulos.

  Spolu s RAGE vystoupí další dvě kapely. První z nich je švýcarská formace MAXXWELL, která hraje velmi příjemný hard rock. Svým stylem připomíná tvorbu Marka Tremontiho a Alter Bridge. Další kapelou, která doprovodí hlavní hvězdu, je EMERALD SUN. Řecká banda zahraje skvělý power metal. Máme určitě na co těšit!

  Nenechte si ujít tento jedinečný koncert 12. prosince ve Zlíně, Masters Of Rock Café. Vstupenku si objednejte v předstihu – za zaváděcí cenu 590 Kč (platí jen do konce srpna) z těchto oficiálních stránek nebo v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt

  Jak to RAGE v novém seskupení ladí se podívejte zde

  Videoklip MAXXWELL

  Videoklip EMERALD SUN

  Vstupné: do konce Srpna 590,- kč


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: http://www.mastersofrock.cz/www/index.php?view=3

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama