Úvod Raw, Heavy Passion, Barruth, Phoenix In Fire

  Raw, Heavy Passion, Barruth, Phoenix In Fire

  216
  0
  Reklama
  2.5.2014 20:00 - 23:30
  mc Fabrika
  Jeronýmova 6, České Budějovice 1

  Vystoupí:
  Barruth, Heavy Passion, Phoenix In Fire, Raw

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Pořádná nálož melodického metalu se chystá na českobudějovický klub Fabrika! 2. května zde zahrají hned čtyři partičky z celé republiky – RAW, HEAVY PASSION, BARRUTH a PHOENIX IN FIRE.

  Pražští RAW staví na výrazném ženském vokálu, který má na starosti Veronika Seidlová. Svým murmurem jí sekunduje Saňour, díky čemuž jsou skladby maximálně barevné a dynamické. Kapela nedávno představila nový singl Stand, který je jednoznačně jejím dosavadním vrcholem. V brzké době by také mělo dojít k realizaci dlouhohrajícího debutu! Pokud máte rádi melodický nářez, hymnické skladby a dračici za mikrofonem, RAW vás potěší!

  Z Prahy pocházejí také HEAVY PASSION, kteří drhnou přímočarý metal s příjemným stoner nádechem. Kapela má na kontě desku The Wildest Dreams, která v roce 2012 vyšla pod křídly labelu Leviathan.

  Podobně syrovou muziku hrají i BARRUTH z Loun. Ti vznikli na podzim roku 2010. Kapela se momentálně prezentuje novými skladbami, které naleznete na www.bandzone.cz/barruth. Slyšet už na nich můžete novou zpěvačku Katku!

  PHOENIX IN FIRE zastoupí českobudějovickou scénu. Mladičká formace také sází na ženský zpěv, který se pohybuje v operních teritoriích, což potěší hlavně fanoušky Nightwish. Muzika hodně sází na atmosféru, o kterou se starají hlavně výrazné klávesy.

  Akce vypukne ve 20 hodin a vstupné je 100 korun!!!

  ODKAZY:

  RAW – http://bandzone.cz/raw
  HEAVY PASSION – http://bandzone.cz/heavypassion
  BARRUTH – http://bandzone.cz/barruth
  PHOENIX IN FIRE – http://bandzone.cz/phoenixinfire
  MC FABRIKA – http://www.mcfabrika.cz/

  Vstupné: 100


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama