Rocková Ostrava

0
Rocková Ostrava
17.8.2013 - 18.8.2013 12:00 - 02:00
dolní oblast Vítkovice
dolní oblast Vitkovice, Ostrava / Vítkovice

Vystoupí:
Citron, Doga, Drinks After, Jorn Lande, Kiss Forever Band, Kreator, Malignant Tumour, Silent Voices, Tim Ripper Owens, Titanic, Wisdom, Witch Hammer

Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

Festival Rocková Ostrava, který se letos uskuteční v sobotu 17. 8. 2013 v Dolní oblasti Vítkovic, uzavřel seznam všech účinkujících kapel, čímž se mohla definitivně ustálit i cena vstupného. A tak je nyní možnost zajistit si v předprodejní síti Ticketportal vstupenky v ceně 590 Kč. V den konání festivalu pak bude cena 800 Kč, takže věříme, že fanoušci využijí možnosti získat vstupenky za vskutku solidní cenu.

Máme potvrzeny všechny skupiny, a to: CITRON – po 25 letech od vydání CD Radegast jej kompletně skupina zahraje právě v Ostravě, formace KISS FOREVER z Maďarska, která je hodnocena jako nejlepší revival na světě, TITANIC – brněnská legenda, která v Ostravě bude křtít nové CD vydané po dvaceti letech, vynikající norský hardrockový zpěvák JORN, který se do Ostravy velice těší, DOGA – která v letošním roce oslaví 25 let od svého založení, domácí MALIGNANT TUMOUR – půjde o jediný koncert této kapely v Ostravě v letošním roce a zároveň představení nového alba Overdose And Overdrive, SILENT VOICES – finská formace poprvé v Ostravě s klávesistou Henrikem Klingbergem ze skupiny Sonata Arctica, WITCH HAMMER – mladí dravci z Jablunkova přijedou rovněž se stále aktuální nahrávkou Never Stop, DRINGS AFTER – ochutnávka toho nejlepšího z rockové klasiky, WISDOM – možné velké překvapení festivalu z Maďarska, kteří se letos v ČR představili po boku Sabaton a Eluveitie, TIM RIPPER OWENS – bývalý zpěvák skupin Judas Priest a Iced Earth, který se do ČR vrací po roce na jediný koncert v Ostravě, DESTRUCTION – kapela, která oslaví 30 let výročí od svého vzniku, a hlavní hvězdou bude KREATOR – německá thrashmetalová legenda, která v Ostravě naposledy vystoupila před 18 lety.

Diváci se mají rozhodně na co těšit, čeká nás dlouhý rockový večer. V Dolní oblasti vystoupí 13 kapel, měli bychom začínat v sobotu ve 12 hodin a končit kolem druhé hodiny po půlnoci.

17. 8. 2013, program od 12.00, areál otevřen od 11.00, Dolní oblast Vítkovice, prodej vstupenek v síti Ticketportal (590 Kč do 16. 8. 2013, 800 Kč na místě).

Vstupné: předprodej 590 / na místě 800


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt: www.rockovaostrava.cz

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.