Úvod Rocková Ostrava III

  Rocková Ostrava III

  115
  0
  Reklama
  16.8.2014 - 17.8.2014 13:00 - 01:00
  Trojhalí
  K Trojhalí, Ostrava

  Vystoupí:
  Black Tiger, EZ Livin, Iron Savior, KAT, StormWarrior. Human ZOO, Stormwitch, Tank, Walda Gang, Wisdom

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Festival Rocková Ostrava, který se uskuteční v sobotu 16.8. 2014 v Trojhalí u Karoliny, představilučinkujícíkapely a tak v síti TICKETART je možno si zajistit vstupenky v ceně 490 ,- Kč, ceny vstupenek se budou postupně navyšovat, v den konání festivalu bude cena 700 Kč,- takže věříme, že fanoušci využijímožnosti získat vstupenky za solidní cenu 700 ,- Kč za dvě vstupenky. Máme potvrzeny skoro všechny skupiny a to : WISDOM – vynikající kapela z Maďarska, jediná, která vystoupila i na minulém ročníku, HUMAN ZOO – charismatický zpěvák Thomas Seeburger a poctivý hard rock, na který se můžou fanoušci těšit, IRON SAVIOR – další německá power – metalová mašina, která v letošním roce vydala nové CD RiseofHero, STORMWARRIOR – speed metalová kapela, která v roce 2002 vydala první CD, které produkovalKaiHansen a německé bohaté zastoupení uzavírá EZ LIVIN – kapela, kterou tvoří výborní muzikanti Hans Ziller a HaryReischmann – BONFIRE a bývalý zpěvák kapely ACCEPT Davide Reece a všichni poprvé v Ostravě !!! Velkým překvapením může být z Polska skupina KAT, po dlouhé době v Ostravě, na kterou se velice těší a stejně tak poprvé v ČR a v Ostravě výborná kapela TANK – zpěvák DoogieWhite, který zpívá u Michaela Schenkera, působil v RAINBOW a věříme, že budou velkým přínosem pro festival. Z naší scény přivítáme po 7 letech v Ostravě kapelu WALDA GANG, kteří umějí udělat na festivalech atmosféru a kapela BLACK TIGER z Olomouce – poctivý big beat . Jednou zhlavní hvězd bude STORMWITCH – německá legenda, která v Ostravě naposledy vystoupila před 25 lety.
  Diváci se mají rozhodně na co těšit, čeká nás dlouhý rockovývečer .V Trojhalí vystoupí 10 – 11kapel, měli bychom začínat ve 13hodin v sobotu a končit kolem 01 hodiny po půlnoci

  Festival se uskuteční v Trojhalí u Karoliny, které se celé předělává a tak po 2 letech nemusíme řešit počasí vzhledem ke střeše, která zde je. Věříme, že prostředí Trojhalí zaujme diváka a k tomu by výraznou měrou měla přispět i skupina STORMWITCH, která po 25 letech vystoupí v Ostravě. Sestava Andy Aldrian – zpěv, Pete Lancer – bicí, Ralf Stoney – kytara, Jurgen Wannenwetsch – baskytara, Volker Schmietow – kytara, tyto německé legendy nám všem připomenou, že ještě neřekli své poslední slovo. Kapela v minulém roce osiřela o kytaristu Lee Tarota ( vlastním jménem Harald Spengler ), kterému bylo 50 let. V minulém roce zároveň vystoupila s velkým ohlasem na festivalu v Lokti a do Ostravy se velice těší.

  Vstupné: od 6.5. do 15.6. - 490kč, 16.6. až 20.7 590kč, 21.7 až 15.8 640kč / na místě 700 kč


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: info@rockova-ostrava.cz

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama