Úvod Sabaton - Heroes Tour

  Sabaton – Heroes Tour

  50
  0
  Reklama
  8.2.2015 - 9.2.2015 20:00 - 23:30
  sportovní hala Euronics Zlín
  U zimního stadionu 4286, Zlín

  Vystoupí:
  Battle Beast, Delain, Sabaton

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  „Jsme hrdí, šťastní a nesmírně vděční všem, kteří nás v průběhu let podpořili. Album „Heroes“ se v každé zemi dostalo výš, než jakákoliv deska před ní.“ Takto koncem jara SABATON reagovali na fakt, že jejich novinka se doma ve Švédsku dostala na první příčku prodejů, v Německu na třetí, u nás týden po vydání na čtvrté místo. Kapela kolem Joakima Brodéna a Pära Sundströma dokonce poprvé v 15leté historii bodovala v první stovce amerického Billboardu, což jí vyneslo deváté!!! místo celosvětových prodejů desek!

  Proto není divu, že SABATON v rámci The Heroes European Tour přijedou hned do dvou hal u nás – svůj arzenál chystají na 7. únor do pražského Forum Karlín a na 8. února do zlínské Sportovní haly Euronics. S radostí vám oznamujeme, že jako host SABATON vystoupí holandská symphonic metalová kapela s Charlotte Wessels v čele DELAIN. Mnozí budou souhlasit, že její letošní deska plná gotiky – „The Human Contradiction“ – se hodně povedla. Druhým hostem Joakima, Pära a spol. budou Finové BATTLE BEAST, kteří vloni své heavy metalové umění uložili na druhou, eponymní desku. I tato banda má ženský vokál, a to blonďatou Nooru Louhimo, která před vydáním alba „Battle Beast“ u mikrofonu vystřídala brunetku Nitte Valo. Buďte u toho taky a svou vstupenku si objednejte přes tyto stránky nebo pořiďte v předprodejních sítích.

  Vstupné: 700,-


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: Růmy 1598 760 01 Zlín Czech Republic Tel.: +420 577 432 696 E-mail: pragokoncert@pragokoncert.com Kontaktujte nás on-line

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama