Úvod Sabiendas, Mortifilia

  Sabiendas, Mortifilia

  192
  0
  Reklama
  15.4.2014 21:00 - 23:30
  mc Fabrika
  Jeronýmova 6, České Budějovice 1

  Vystoupí:
  MORTIFILIA, SABIENDAS

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Německé death metalové komando SABIENDAS se chystá na evropské turné! Výtečná smečka, která si libuje v poctivém nářezu, zavítá i do Českých Budějovic. 15. dubna vystoupí v Music clubu Fabrika! Jako support zahraje výtečná sušická MORTIFILIA!

  SABIENDAS vznikli v roce 2006. Okamžitě začali intenzivně koncertovat, díky čemuž si poměrně rychle získali potřebný respekt. Své kvality potvrdili o tři roky později na našlapaném minialbu Buried Alive. Na dlouhohrající debutovou fošnu si ale fanoušci museli počkat až do roku 2013. Nutno dodat, že se čekání vyplatilo, protože Restored To Life je prvotřídní materiál, který evokuje dávnou floridskou death metalovou scénu.

  SABIENDAS chtějí v první řadě hrát co nejčastěji naživo. Jak kapela sama zmiňuje, právě na pódiu se cítí jako doma. Na jejich výkonu je to znát – muzikanti jsou vyhraní, maximálně profesionální a hlavně pořádně energičtí. V minulosti zahřívali pódium například Dark Tranquillity, Insomnium či Sodom!

  MORTIFILIA má na české death metalové scéně takřka již kultovní postavení. Ani se není čemu divit – chlapi produkují prvotřídní muziku, která u nás těžko hledá konkurenci. Poslední deska Fate vyšla v roce 2012. Kapela na ní i nadále pokračuje v brutálním nářezu „severského“ střihu! MORTIFILIA je stálice a záruka totálního masakru!

  Akce vypukne ve 21 hodin a vstupné je 100 korun!

  ODKAZY:

  SABIENDAS – https://www.facebook.com/Sabiendas
  MORTIFILIA – http://bandzone.cz/mortifilia
  MC FABRIKA – www.mcfabrika.cz

  Vstupné: 100


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama