Úvod Samhainfest BOHEMIA

  Samhainfest BOHEMIA

  11
  0
  Reklama
  31.10.2014 19:00 - 23:30
  Exit-us
  Sokolovská 195, Praha 9

  Vystoupí:
  An Theos, Cruadalach, Elanor, Wolfarian

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Samhain – čas, kdy se v každoročním koloběhu život ukládá ke spánku do náruče zimy, také čas, kdy se stírá hranice mezi světem mrtvých a živých. Lidé chodí zapálit svíce na hroby svých blízkých a pak spolu s dětmi vyřežou groteskní obličej do dýně a rozzáří jej za oknem světlem ohně. Temnými zákoutími prochází po setmění utichlé lampiónové průvody.

  Ale proč jej neoslavit veseleji?

  Samhainfest je mezinárodní festival folkmetalových a spřízněných kapel, kde vám pravidelně představujeme zajímavé zahraniční hosty, které jinak těžko budete mít příležitost vidět. Společně oslavíme Samhain, Halloween a Dušičky v jednom, a to náloží pořádné muziky a ještě pořádnější pařby! Tak se přidejte a vzdejte s námi hold podzimnímu svátku mrtvých, jak se na ještě živé sluší a patří!

  A kdo pro vás vystoupí tentokráte?
  Připravte se na drtivý úder těchto čtyř osmičlenných komand!

  AN THEOS (Ro)

  Rumunští An Theos vám přijedou vyprávět příběhy o pradávných obyvatelích Karpat, opředené stylovou epic-folkmetalovou přízí. Svůj první singl se dvěma bonusovými písněmi kapela vydala teprve v roce 2013 a na jejich debutové album si musíte počkat do jara příštího roku. An Theos aktivně koncertují v Rumunsku a Maďarsku a nevyhla se jim ani pódia velkých rumunských festivalů, kde sklízeli ovace davů!

  ELANOR (Hu)

  Elanor přinese na Samhainfest krutopřísný závan epického symfonického metalu, čerpajícího inspiraci z filmových soundtracků, melodického death metalu, power metalu a keltské folklórní muziky. Tato horda vám svými texty vyobrazí scenérie z dob minulých a světa fantasy. Kapela byla založená v roce 2009. Na svém kontě mají demo “Ad Victoriam” z roku 2012 a právě natáčejí své první cd!

  WOLFARIAN (Cze)

  Symfonický folk metal. Jemnější tvorba sympatické mladé kapely z Brna se inspiruje v severských ságách a mytologiích, v keltských melodiích a kultuře. Nevyhraněni v hudebním žánru, s texty o vikinzích, slavných bitvách a pohanech. Je to oslava krutosti severských zemí a něžnosti zemí keltských.

  CRUADALACH (Cze)

  Klan je koncertně aktivní od září 2009. Charakteristický zvuk kapele udávají housle, flétny a šalmaje. Starší tvorba textů se točila okolo slavných keltských legend, nověji představuje osobní sdělení členů kapely a vymezuje se také proti xenofobii, bezpráví a válečným konfliktům, při nichž umírají nevinní. Střednětempé až skočné písně jsou spolu s excentrickým frontmanem a živelnou show zárukou protančeného setu, na jehož konci padnete únavou. Kapela má na svém kontě již EP a debutové cd a nyní dokončuje své druhé CD Rebel Against Me.

  Vstupné: 190 Kčč, do 20:00 150 Kč


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: info@cruadalach.com

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama