Servants Of Hel

0
Servants Of Hel
18.5.2013 20:00 - 23:30
Klub Melodka
Kounicova 20/22, Brno

Vystoupí:
CLAWED FOREHEAD, GALADRIEL, MISTY WAYS, SINNEMIA

Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

18. května se Melodka stane nejnižším z devíti světů. Říší beze světla. Říší ponurou. Podsvětní říší bohyně Hel. Svět, kde najdou útočiště všichni zatracenci světa lidí.
Mezi kořeny majestátného stromu světa uslyšíte temné hořkosladké melodie, bouřlivé tóny, ozvěny zpěvu samotné Hel i dračí řev, který zamrazí ve Vašich páteřích.
Pochmurná extáze podsvětního světa začne přesně ve 20.00 hodin a probudí ve Vašich mrtvých srdcích život.

Kapely:

GALADRIEL (SK)
http://www.galadriel.sk/
http://www.facebook.com/GaladrielSK
http://bandzone.cz/galadriel
Darkmetaloví GALADRIEL vznikli v júli 1995. Prvé hudobné kroky kapela absolvovala vo vodách doom metalu s prvkami melodického heavy a death metalu. V roku 1997 vyšiel kapele prvý album “Empire Of Emptiness” u anglického labelu Unknown Territory. Toto vydavateľstvo sa postaralo aj o ďalšie dva albumy kapely “The Mirror Of Ages” a “Oblivion”. Následne kapela urobila väčší kvalitatívny posun vpred a už pod hlavičkou Metal Age Productions vydáva v roku 2002 svoj štvrtý album “From Ashes & Dust”. Po ťažkých personálnych zmenách uzerá svetlo sveta trochu experimentálny album “World Under World” v roku 2004. Na albume sa predstavuje veľa hostí a GALADRIEL tu koketovali aj s elektronikou. Po ďalších zmenách v zostave prichádzajú Slováci v roku 2007 s albumom “Renascence Of Ancient Spirit”, ktorý sa stal albumom roka medzi domácimi interprétmi v časopise Rock Planet. Na ďalšiu nahrávku si museli priaznivci GALADRIEL počkať dlhých päť rokov. V roku 2012 ale končne vyšiel nový album “The 7th Queen Enthroned” pod krídlami Gothoom Productions a bol nominovaný na nahrávku roka 2012 v Radio_Head Awards.

MISTY WAYS
http://www.mistyways.com/
http://www.facebook.com/MistyWays
http://bandzone.cz/mistyways
Mysteriózní atmosférická (nejen) female-fronted smršť. Namíchá vám koktejl nejpodivnějších nálad, načež vás odevzdá bráně pekelné. Takový je plán . .

Hudba, co je někdy hřejivá, jindy mrazivá, někdy vášnivá a jindy zase něžná, někdy soumračná a někdy jako pištec vzývající na osamělé hoře svítání. Nicméně vždycky v ní je trochu karmínové barvy ze smyslnosti podzimu, trochu spáleného stříbra z úplňku, špetka mlhy ve které se ztrácí vrcholek opuštěného majáku, trocha oživlých tarotových postaviček a šibalsky nebezpečné pomrknutí tanečnice skryté pod dvojitým dnem absinthové lahve. Amalgám nevyslovitelného v různých tempech a laděních, Maškarní bál, poslední večírek před koncem všehomíra v utajené vlkodlačí zahrádce na konci světa.

CLAWED FOREHEAD
http://clawedforehead.com/
http://www.facebook.com/clawedforehead
http://bandzone.cz/clawedforehead
Česká hudební formace Clawed Forehead vznikla v roce 2006 původně jako revivalový projekt čtveřice brněnských muzikantů, hráčů na smyčcové nástroje, hrající skladby známých kapel Metallica a Apocalyptica. Brzy nato však začala pracovat i na vlastní tvorbě, což vedlo k natočení debutového alba s názvem At the end of spring, jež bylo vydáno vlastním nákladem v roce 2007.
V současnosti kapela hraje v originálním nástrojovém složení: housle, dvě violoncella, kontrabas, bicí, s občasným obohacením o violu da gamba a zpěvy.
Její hudba v sobě mísí prvky vážné hudby, severského folku a progressive metalu s reminiscencemi v psychedelii 60. let, minimalismu a taneční hudbě.
Na svých koncertech, kromě převažující vlastní tvorby, nadále pro zpestření zařazuje covery od skupin Metallica, Apocalyptica, Faith No More, Muse, Rammstein, Pink Floyd a dalších.
Za celou dobu své existence kapela odehrála spoustu ozvučených i akustických koncertů doma i v zahraničí a získala mnoho kladných hudebních kritik.

SINNEMIA
http://www.facebook.com/pages/Sinnemia/173599067015?fref=ts
http://bandzone.cz/sinnemia

Vstup: 90 v předprodeji / 130 na místě

Začátek: 20:00

Hudební klub Melodka
Kounicova 20/22, 602 00 Brno

Vstupné: 90 v předprodeji / 130 na místě


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt:

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.