Úvod Škwor - Hledání Identity tour Ostrava

  Škwor – Hledání Identity tour Ostrava

  99
  0
  Reklama
  26.3.2016 - 27.3.2016 19:00 - 00:00
  DK Akord
  náměstí SNP 1, Ostrava-Jih

  Vystoupí:
  Daniel Krob, Škwor, Wait

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Jedna ze zastávek “Hledání IDentity Tour”
  Předkapely : Wait , Daniel Krob
  Otevření dveří 19:00 hod. ,
  PŘEDPRODEJ:
  – Ticketstream: booker.ticketstream.cz/tsp/skwor
  http://vstupenky.dk-akord.cz/akord/titledetail/1349-skwor-hledani-identity-tour

  Nové album ŠKWOR
  HLEDÁNÍ IDENTITY předznamenává singl a klip Kolikrát…
  Naživo jej kapela představí na velkém podzimním turné Nové album Škwor už čím dál hlasitěji buší na dveře! Dokazuje to právě vypuštěný pilotní singl Kolikrát…, jenž předznamenává říjnové vydání novinky pojmenované Hledání IDentity a doprovází jej atmosférický černobílý videoklip. Podívejte se zde: http://y2u.be/UC8FPFPHwos.
  Populární úderka singl i další novinky představí samozřejmě také naživo v rámci podzimního Hledání IDentityTour. To bude čítat celkem 11 zastávek a Škwor na něm doprovodí žánrově spříznění WAIT a Daniel Krob, kteří na koncertech rovněž představí nový materiál.

  “Název desky tak nějak vyplynul z mýho momentálního rozpoložení, to všechno se logicky promítlo i ve většině textů. Myslím, že můžu mluvit i za kluky, když řeknu, že vlastně hledáme, nikdy jsme nepřestali a budeme hledat dál, dokud nás smrt nerozdělí,” komentuje jméno nového, v pořadí již osmého řadové alba Škwor frontman Petr Hrdlička.
  O náladě alba může leccos naznačit první singl Kolikrát…, k němuž kapela natočila klip společně s autorsko-režisérskou dvojicí Ondřej Kurčík a Pavel Brychta z Magic Picturesve studiu přímo během nahrávání nového alba.

  “Vždycky, když máme točit klip, tak přemýšlíme, jak by měl vypadat a o čem by měl být. Měli jsme vizi, že natočíme klip ze studia, z prostředí nahrávání desky.
  Text je vlastně o takovým tom muzikantským bilancování, tak jsme se s klukama shodli, že natočíme klip model ‘stará černobílá fotka’. A jsme spokojeni,” pochvaluje si výsledek Hrdlička.

  Vstupné: 305,-


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama