Úvod Slezská Noc 2016

  Slezská Noc 2016

  56
  0
  Reklama
  25.6.2016 - 26.6.2016 12:00 - 01:30
  Sportovní areál Vendryně
  Vendryně 271, Třinec

  Vystoupí:
  Citron, DARK GAMBALE, DE BILL HEADS, Dymytry, Láďa Křížek, Škwor, Tanja, Witch Hammer, XIII. století

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  SLEZSKÁ NOC 2016

  Slezská noc navázala na letitou historii Noci plné hvězd, bude jakýmsi návratem ke kořenům a bude klást důraz na hvězdy česko-slovensko-polské scény s prostorem pro úspěšná jména slezského regionu. Slezská noc bude zároveň setkáním generací i žánrů.

  Po mega úspěšném turné nové sestavy kapely Citron s frontmanem Láďou Křížkem a rockovou tygřicí Tanjou, se tato energická sestava představí na severu Moravy pouze na dvou prestižních festivalech. Jedním z nich je Slezská noc ve Vendryni. Tímto získává vendryňský festival finální podobu a my jen doplníme, že vedle kapel Škwor, Dymytry, XIII. století, Dark Gamballe, DeBill Heads a Witch Hammer se Citron objeví na scéně kolem 21. hodiny. Vstupenky jsou v předprodeji stále za cenu 250,- Kč.

  Do areálu je zakázáno vnášet: jakékoliv zbraně, sklo a skleněné lahve, PET lahve, jakoukoliv i zábavnou pyrotechniku, zákaz vstupu se psy. Parkování: hlídané parkoviště je hned přes cestu naproti areálu na louce (cca 20 m od hlavního vstupu), parkovné činí 50,- Kč (platí se při vjezdu na parkoviště).

  Vstupné: 250,- / na místě 300,-


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama