Úvod Some Other Place, Redd & Loukaband

    Some Other Place, Redd & Loukaband

    21
    0
    Reklama
    29.11.2014 19:00 - 23:00
    Music City
    Ocelářská 937/39, Praha

    Vystoupí:
    Redd & Loukaband, Some Other Place

    Styly:
    Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

    Fanoušci alternativní muziky se na sklonku minulého roku konečně dočkali. Na koncertní prkna se vrátili táborší Some Other Place, kteří patří k nejzajímavějším hudebním úkazům nejenom na jihočeské scéně. 29. listopadu potěší také pražské fanoušky, společně s formacemi Redd a Loukaband zahrají v Music City Clubu.

    „Víme, že opravdu pokračujeme a na světě to nikdo za nás nedělá. Vážíme si toho, co můžeme mít jenom mezi sebou a rádi se rozdělíme se všemi – vámi. Alternativní folk plný slov a ducha prostředí, které nás propojuje s post rockovou scénou. Na naše vystoupení srdečně zveme všechny hudební generace,“ říkají muzikanti ze Some Other Place, kteří mají v zádech vynikající instrumentální album To be continued.

    Velmi zajímavým uskupením jsou i pražští Redd, kteří se pohybují až ve vodách snového, respektive meditativního ambientu. Nebojí se ale ani syrových kytar, které dotváří velmi specifickou atmosféru. Redd nejsou v Music City Clubu neznámým pojmem. V říjnu zde vystoupili se skupinou San Set.

    Some Other Place a Redd nespojuje jen alternativní muzika. Organizátoři upozorňují, že v jejich středu působí muzikanti, kteří stáli u zrodu úspěšných Please The Trees.

    Jako host se v Music City Clubu představí kapela Loukaband, která osobitě spojuje folk, blues i rock. Soubor tvoří zkušení muzikanti, kteří spojili síly v roce 2012.

    Koncert v Music City Clubu odstartuje v 19.00 hodin a vstupné je 90 korun.

    ODKAZY:

    MUSIC CITY CLUB – https://www.facebook.com/MusicCityClub
    SOME OTHER PLACE – http://www.someotherplace.cz/
    REDD – http://bandzone.cz/redd
    LOUKABAND – http://loukaband.cz/

    Vstupné: 90


    Předprodej přes SMSTicket.cz

    Předprodej vstupenek odjinud
    Webová stránka
    Facebook událost
    Kontakt:
    nahrávám mapu....

    Na tomto místě proběhne:

    Prázdný seznam? Přidejte akci.
    Reklama