Úvod Suicide Bombers v Music City Clubu

  Suicide Bombers v Music City Clubu

  12
  0
  Reklama
  3.4.2015 20:00 - 23:00
  Music City
  Ocelářská 937/39, Praha

  Vystoupí:
  Suicide Bombers

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Sebevědomí jim v žádném případě nechybí. A vlastně se ani není čemu divit. Na norskou rockovou smečku Suicide Bombers jsou jen samé skvělé reference. Jejich kytarová a přímočará muzika navazuje na to nejlepší z Kiss či Mötley Crüe, skladby jsou hitové a koncerty pořádně žhavé. Přesvědčit se budete moci 3. dubna v pražském Music City Clubu a o den později ve Zkušebnách Praha.

  Suicide Bombers momentálně prezentují novinku The Sex Tapes, která navazuje na tři roky starou desku Criminal Record. Glamová smršť obsahuje všechny ingredience, které žánroví fanoušci milují – sex, chlast a večírky. Zkrátka nefalšovaná exkurze do 80. let.

  Akce v Music City Clubu odstartuje ve 20 hodin. Jako první na scénu nastoupí rockoví Codenter, v jejichž čele stojí zpěvačka Eliška Dušková. O hodinu později všechny náročnější posluchače potěší progresivní Deep Stare. Suicide Bombers se na pódium přiřítí ve 22 hodin a předvedou hodinovou show.

  O den později norské divočáky doprovodí rockové partičky Battlefield a Straposféra.

  Suicide Bombers sami sebe označují za nejvýbušnější rock´n´rollovou kapelu. Tento mejdan byste si neměli nechat ujít! Vstupné je 100 korun a lístky můžete pořídit v předprodeji na GoOut.

  Vstupné: 100


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:
  nahrávám mapu....

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama