Úvod Supremacy | Praha

  Supremacy | Praha

  14
  0
  Reklama
  11.10.2014 20:00 - 23:30
  Music City
  Ocelářská 937/39, Praha

  Vystoupí:
  Machinae Supremacy, Night By Night

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Zakladatelé žánru sid-metal Machinae Supremacy se vrací do Česka!

  Švédská sid-metalová kapela Machinae Supremacy se po třech a půl letech, kdy společně s Children of Bodom vystoupila v zaplněné hale Folimanka, vrátí do České republiky a vystoupí 11. října v Praze.

  Machinae Supremacy vznikli již na přelomu tisíciletí a v té době přišli s naprosto originálním žánrem, který pojmenovali jako „sid-metal“. Tento název vznikl díky tomu, že kapela ve své hudbě užívá syntezátor, jehož základ tvoří čip SID (MOS Technology SID), který se používal ke zpracování zvuku na starých počítačích a počítačových hrách, jako je třeba Mario nebo Pac-Man.

  Mezi českými fanoušky si pak kapela získala největší povědomí v roce 2004, kdy vytvořila perfektní soundtrack k české počítačové hře Jets’n’guns od vývojářského týmu RakeInGrass.

  Machinae Supremacy doposud vydali 9 plnohodnotných desek, včetně posledního počinu Phantom Shadow, který vyšel v srpnu letošního roku. Na kapele je také velice neobvyklý fakt, že na svých oficiálních stránkách vždy nabídli nově vydané album ke stažení zdarma hned po jeho zveřejnění. Počet stažení se tak průměrně pohyboval okolo 100 tisíc za měsíc a kapela si tak získala velké množství fanoušků. Hlavně díky nim se nyní kapele podařilo uskutečnit první headline turné po Evropě. Machinae Supremacy totiž na konci roku 2013 spustili crowdfoundingový portál a za různé odměny jim lidé mohli posílat peníze na prostředky na turné. Po pár týdnech vybrali Machinae Supremacy více než jeden milión korun.

  Společnost kapele na turné bude navíc dělat nadějná britská hard rocková kapela Night By Night z Londýna, jejíž debutový počin ‘NXN’ sklízí velmi pozitivní ohlasy.

  Jediná zastávka na území Česka a Slovenska se uskuteční 11. října v pražském klubu Music City Club.
  Vstupenky za cenu 250 Kč je možné pořídit v předprodejní síti GoOut.cz.
  Akci pořádá BrainWave Production.

  FB event: http://goo.gl/7jvny2
  Vstupenky: http://goo.gl/9SCvB0
  Videoklip: http://goo.gl/GAMmDT
  Živě: http://goo.gl/3ChHNk

  Vstupné: 250Kč v předprodeji, 300Kč na místě


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: www.brainwave-production.cz

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama