Úvod Temperance (ITA) + support - Metal Night Show

  Temperance (ITA) + support – Metal Night Show

  256
  0
  Reklama
  20.9.2014 20:00 - 23:30
  BARRÁK music club
  Havlíčkovo nábřeží 28, Ostrava

  Vystoupí:
  Moravský Anděl, Rightdoor, Temperance

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Příznivci melodického metalu pozor! Máte rádi Epicu, Liv´s eyes, Amaranthe či Nightwish??? Pokud ANO, tak tohle je určeno přímo vám!

  Do ostravského Barráku přichází v rámci svého evropského turné italská moderní progresivní skupina Temperance, která vám představí své debutové album s názvem Temperance, vydaným pod hlavičkou Scarlet Records. Album se nese ve znamení melodického, progresivního metalu s výraznými prvky symphonic a power metalu, jemuž dominuje ženský vokální zpěv stejně jako mužský grow. Album je okořeněno prvky elektroniky i folku a od začátko po konec vás nenechá chladnými.
  Album je již nyní vysoce hodnoceno kritiky jako skvělá kombinace melodických a tvrdých kytar plných neskutečné energie. 6E to bude velmi energická show v podání Temperance je jasné. Všichni muzikanti mají bohaté, několikaleté zkušenosti z působení v kapelách Bejelit, Secret Sphere, HateTyler, ale i s polupráci s kapelami Rhapsody of Fire, Dragonforce, Rage, Gamma Ray či Liv´s eyes.

  https://www.youtube.com/watch?v=RIVsEfASyt0[mbYTPlayer url=”https://www.youtube.com/watch?v=RIVsEfASyt0″ opacity=”1″ quality=”medium” ratio=”auto” isinline=”false” showcontrols=”false” realfullscreen=”true” printurl=”true” autoplay=”true” mute=”true” loop=”false” addraster=”true”]

  První kapelou, která bude dělat support headlinerovi, je slovenská power metalová smečka až z Košic, kterou budete moci slyšet také na VanDaalFest Open Air 2014. Rightdoor je osobitou kapelou, která šlape na paty ostatním hráčům v tomto oboru a získává si své fanoušky při každém vystoupení.

  Další kapelou, kterou uslyšíte v novém hávu, je kopřivnická power smečka Moravský Anděl. V současné době makají na novém CD a dle jejich slov to bude tvrdší než kdy předtím. Jsou to ostřílení hoši, kteří hrají již od roku 1991 a mají za sebou tři regulérní CD.

  Vstupné: Předprodej 120,- / Na místě 150,-


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: http://www.vandaal.cz

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama