Úvod Tři sestry Gambrinus tour 2012 - Nový Jičín

  Tři sestry Gambrinus tour 2012 – Nový Jičín

  70
  0
  Reklama
  23.6.2012 18:00 - 23:30
  Zimní stadion
  Divadelní 18, Nový jičín

  Vystoupí:
  DE BILL HEADS, DOCTOR P.P., E!E, MZH, Tři Sestry

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Letos již podesáté v řadě vyráží legendární rocková show jménem Tři sestry na své velkolepé Tři sestry Gambrinus tour 2012!

  V období od 26. května do 8. září tohoto roku skupina Tři sestry navštíví 22 open-air areálů Česka a Moravy, nebudou chybět jak stará dobrá místa, tak i areály a končiny zatím neprobádané.

  Tři sestry Gambrinus tour 2012 se letos ponese ve znamení zářivých barev, pestrých kostýmů a okázalé show! Uvidíte nevídané Drei Schwester Buntes!

  Sám Lou Fanánek Hagen k tomu říká: „Vrcholem sezóny Tří sester je bezesporu letní G tour. Pro letošní rok jsme se rozhodli oživit pódiovou prezentaci kostýmy, převážně evokujícími éru hippies. Jak říkal kdysi bývalý pan prezident o „blbé náladě“, tak situace se od data památného výroku nezměnila, pokud ano, k horšímu. A proto jsme se rozhodli, že naše koncerty musí být po všech stránkách pestré a zábavné, abychom my na pódiu i naši milí fanoušci pod pódiem prožili dvě hodiny naprosto bezstarostné jízdy. Tudíž mě bude celé léto vidět na akcích Tří sester v růžové uniformě Ringo Starra, známé z obalu Sgt. Peppera.

  Návštěvníci Tři sestry Gambrinus tour 2012 se mohou tradičně těšit na stylizovaný hostinec přímo na podiu, kde se hudebníci i diváci během produkce občerstvují svým oblíbeným pivem Gambrinus, které navíc letos přichází s novou recepturou, kde nabídne ještě plnější chuť, kterou ji zajistí zvýšené dávkování žateckého chmele a plzeňského sladu.
  Zachované jsou také varní postupy a použití nejkvalitnějších českých surovin. Nový Gambrinus Originál 10° má vyšší obsah alkoholu (4,3% oproti původním 4,1%) a vyšší stupňovitost – proto může legislativně použít 10° přímo v názvu.

  Tři sestry jsou hrdé na to, že mohou propagovat na svém tour tento nový produkt, který si zachovává tradiční hodnoty, což je i filozofie kapely samé!

  Dalšími hosty turné a pomocníky při konzumaci „nové desítky“ budou spřátelené soubory E!E, DOCTOR P.P., DE BILL HEADS a MZH.

  Vstupné:


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:
  nahrávám mapu....

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama