VanDaalFest

2
VanDaalFest
15.11.2013 - 16.11.2013 20:00 - 02:00
Eso Bar
K nemocnici 9, Nový Jičín

Vystoupí:
B.B.R., Dead Label!, Doomas, Far'n'Hate

Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

Far’n’Hate + Dead Label! + Doomas + B.B.R.

Španělská metalcorová smečka Far’n’Hate se již potřetí vrací v tomto roce do České republiky za svými fanoušky. Tentokrát se vydávají na severní moravu, kde ještě nehráli, aby si je užili i zdejší fanoušci, jejichž základna se velmi rychle rozrůstá. Své fandy si získává díky energetickému vystoupení, kdy na nikom nezůstane nit suchá.
https://www.facebook.com/FarnHate

farnhate

Sekundovat jim bude hardcorová kapela z Irska Dead Label!. Jejich famózní grify, tvrdá muzika a jednoznačné vyjádření strhává všechny do moshování. Zajímavostí je také to, že téhle hudbě rytmus udává bubenice, což se také jen tak nevydí.
https://www.facebook.com/DeadLabel

dl-1

Ze Slovenska k nám zavítá doom-gothic kapela Doomas . Vznik kapely se napsal již v roce 2006. Kapela má za sebou již několik vystoupení po celé Evropě a české fandy navštěvuje velmi často, přesto v Novém Jičíně bude mít premiéru a věřím, že vás zaujme.
http://www.facebook.com/DoomasOfficial

doom-ass

Další kapelou, kterou netřeba novojičíňákům představovat je thrash metalová grupa B.B.R. Je to již pár let, co brázdí vody metalu. Jedněmi jsou zatracováni, druhými vyzdvihováni. Určitě vás taky dostanou, pokud jste je ještě neslyšeli na živo.
https://www.facebook.com/pages/BBR/157932427553943

bbr

Přijďte na tento jedinečný koncert, kdy jsou kapely při hraní v přímém kontaktu se svými fanoušky, protože nebude existovat žádná bariéra mezi kapelou a návštěvníky. Užijte si fantastický večer, v podstatě jedinečný koncert přímo v Novém Jičíně, který se již pravděpodobně nebude opakovat.

Samozřejmostí je bohaté občerstvení v běžných cenách, od nealka, přes alko až po možnost naplnit si žaludek kvalitním jídlem z rukou kuchaře Tomas Prokl.

Vstupné:

Předprodej přes SMSTicket.cz: 116,- (včetně VIP dárku)
Na místě do 19:00 hodin 120,-
Na místě od 19:00 hodin 150,-

Vstupné: Předprodej přes SMSTicket.cz: 116,- (včetně VIP dárku) Na místě do 19:00 hodin 120,- Na místě od 19:00 hodin 150,-


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt: tel: 733 47 1111 nebo email info@metalsvet.cz

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.