VanDaalFest II

0
VanDaalFest II
21.3.2014 - 22.3.2014 18:00 - 02:00
Eso Bar
K nemocnici 9, Nový Jičín

Vystoupí:
Cast Of Mind, Eagleheart, Midnight Scream

Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

Tak tu máme první zveřejněnou kapelu a to Cast of mind!
Kritici ji srovnávají k Metallice. Přesto jsou sví a dávají to jasně najevo. Své debutové album natáčeli ve studiu Rolanda Grapowa (MasterPlan, exHelloween). Ve dvou skladbách si Roland dokonce zahrál. Již toto svědčí o kvalitě kapely, která poprvé zavítá na severní Moravu a to rovnou do druhého kola VanDaalFestu. Jsem rád, že vám můžu přivézt kapelu Cast Of Mind. Jejich energetická hudba plná skvělých pasáží vás dostane stejně jako mně. Metalové kořeny COM se popřít nedají, nicméně kapela prosazuje sofistikovanější formu progressive rocku / metalu. COM se zařadil mezi kapely, které zahnízdily pod našimi křídly, takže je budete slýchávat a vídávat na české scéně častěji.

Midnight Scream vznikla v roce 2000. Od svého vzniku prošla několika změnami, ale i přesto se dostala jako předskokan kapelám Kreator, Saxon či Destruction. Má za sebou vydání již pěti albumů, z toho první ještě na kazetě. Vytrvalost téhle smečky je důkazem toho, že má pořád co říct a fanoušci to chtějí slyšet! Takže co? Takže se máme opravdu na co těšit!

Eagleheart v podstatě vznikají v roce 2000 a ženou se ještě pod starým názvem Guardians v rovině revivalu, kdy hrávali skladby Helloweenu. V roce 2003 došlo k přejmenování na dnes již zaběhnutý název Eagleheart a v roce 2004 se smečka konečně odhodlala k vlastní tvorbě, což se jim vypaltilo. I tahle kapela si zahrála se zvučnými jmény, jako je Blaze Bayley, WASP, André Matos, Axxis, Kreyson, Citron, Elvenking, Dark Moor a spousty dalších. Mohli jste je slyšet jak na Benátské noci, tak i na Masters Of Rock. Holt, kvalitní kapela a 21.3. bude jen a jen vaše!

Více info:
http://www.vandaal.cz/event/vandaalfest-novy-jicin-2/

Taky jsme spustili předprodej vstupenek :-)
http://www.vandaal.cz/produkt/vandaalfest-21-3-2014/

Vstupné:
Předprodej: 100,- (www.vandaal.cz)
Na místě do 19:00: 120,-
Na místě od 19:00: 150,-

Vstupné: od 100,- Kč


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt: http://www.vandaal.cz/kontakt/

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.