Úvod Vihar, Drauggard & Captive Sight

  Vihar, Drauggard & Captive Sight

  207
  0
  Reklama
  24.4.2014 21:00 - 23:30
  mc Fabrika
  Jeronýmova 6, České Budějovice 1

  Vystoupí:
  Captive Sight, Drauggard, Vihar

  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Jihočeští doomaři VIHAR hlásí návrat na scénu! Zhruba dva roky se zkušení melancholici nacházeli v hibernaci. Nyní ale tvrdě makají a připravují se na první akci, která se uskuteční 24. dubna v českobudějovické Fabrice! Vystoupí zde společně s ruskými blackery DRAUGGARD a švédskými groove metalisty CAPTIVE SIGHT!

  VIHAR vznikli již před více než deseti lety, a to na troskách uznávané smečky Age Of Storm. Původně si chlapi říkali Daath, ale název nakonec po několika letech změnili na VIHAR. Kapela má na kontě výborné demíčko Souls Lamentation, které je kompletně ke stažení na jejich Bandzone profilu. Chlapi produkují osobitou směs doomu a deathu, jež patří vůbec k tomu nejlepšímu, co českobudějovická metalová scéna nabízí. Přijďte se přesvědčit!

  Ruští DRAUGGARD jsou syroví, rychlí a zatraceně zlí! Kapela vznikla v roce 2003 a od té doby si vybudovala na domácí scéně veliký respekt. A to i přes to, že na dlouhohrající debut si fanoušci museli počkat až do roku 2013. DRAUGGARD se ale věnovali hlavně živému hraní. Zkušení harcovníci stáli na pódiu například s Marduk, Belphegor či Rotting Christ.

  CAPTIVE SIGHT ze Švédska nejsou příliš známý pojem, přesto vás jejich metalová nálož dostane! Jestli holdujete melodickému severskému death metalu, jste na správné adrese!

  Akce vypukne ve 21 hodin a vstupné je 100 korun!!!

  ODKAZY:

  DRAUGGARD (Black Metal – Russia/Austria) – https://www.facebook.com/drauggard
  CAPTIVE SIGHT (Groove Metal – Sweden) – https://www.facebook.com/CaptiveSight
  VIHAR (Doom – ČB) – http://bandzone.cz/vihar
  MC FABRIKA – www.mcfabrika.cz

  Vstupné: 100


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama