Úvod Vuolla, Vihar

  Vuolla, Vihar

  18
  0
  Reklama
  4.9.2014 21:00 - 23:30
  mc Fabrika
  Jeronýmova 6, České Budějovice 1

  Vystoupí:
  Vihar, Vuolla

  Styly:
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Vynikající finská doom metalová skvadra Vuolla se chystá na evropské turné! To odstartuje 4. září v Českých Budějovicích. Kapela se představí v klubu Fabrika, kde ji doprovodí místní stálice Vihar. Bude se jednat o jediné vystoupení Vuolly v Čechách! O den později již budou Finové svoji smutnou muziku šířit na Slovensku.

  Vuolla vychází z klasického doom metalu, ačkoliv je v její tvorbě patrný i náznak post-rocku, čímž se kapela přibližuje například Katatonii či Anathemě. Základ je ale velmi tvrdý a nechybí ani tradiční vokální model „kráska a zvíře“.

  Vuolla má na svém kontě jedno EP z roku 2011, které ale svojí délkou překonává hranici dlouhohrající desky. At The Edge Of The Mist je vynikající nahrávka, jež by neměla uniknout pozornosti žádného žánrového fanouška. Zatím poslední studiovým počinem je dvacetiminutový singl z roku 2012.

  Jak již bylo řečeno, s Vuollou vystoupí českobudějovičtí Vihar, kteří se po vynucené pauze opět vrátili na scénu. Kapela má nového bubeníka a pořádnou chuť do živého hraní. Těšte se na pořádně tvrdý doom/death metal.

  Akce odstartuje tradičně ve 21 hodin a vstupné bude 100 korun.

  Vstupné: 100


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt:

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama