Wave Gothic Fashion

0
Wave Gothic Fashion
10.5.2014 17:00 - 23:30
RC Pod Lampou
Havířská 11, Plzeň

Vystoupí:
Alvaréz Peréz, Carpatia Castle, MISTY WAYS, Strangemind, Voodoma

Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

WAVE GOTHIC FASHION je první dějství chystaného happeningu, který v sobě slučuje hudební a taneční vystoupení skupin české i zahraniční gothic scény, módní přehlídku, ohnivou show, a to vše v doprovodu desítky prodejních stánků s metalovou a gothic tématikou. Celý tento podnik se uskuteční v prostorách Plzeňského klubu „Divadla Pod lampou“ dne 10.5.2014. Vzhledem k velmi rozsáhlému programu je čas zah&aa cute;jení stanoven na 16:00 hodinu otevřením tržiště a od 17:00 hodiny začne zábavní program. Celým večerem vás bude provázet půvabná moderátorka Lidka Benešová.

O hudební program se postará mostecká kapela Carpatia Castle v čele s charismatickou zpěvačkou Veronikou Seidlovou, kterou již nemusíme po předchozích úspěšných koncertech místnímu publiku více představovat. Už samotný název kapely nenechá nikoho na pochybách, kterým směrem se asi šíří pach krve.

Z dalekého Brna zavítají Misty Ways, pohybující se někde na pomezí moderního progresívního metalu a dark rocku s velkým prostorem pro výrazný ženský vokál zpěvačky Katryny, kteří budou obhajovat nově vydanou a velmi ceněnou desku pod názvem Train Of Lust.

Další brněnskou smečkou jsou Alvarez Perez. Od svého vzniku v roce 1993 si jde kapela svou vlastní cestou, ať už je to osobitý zpěv Ellen Alvarez, specifický zvuk, přístup k hudbě, či poetické místy až surrealistické texty, kterými dávají jasně najevo propojení jejich hudby a světa knih, příběhů a básní. Hudba je tedy jakýsi nosný prvek pro sdělení, k jehož pochopení potřebujete jediné-vaši fantazii.

gothic

Zahraničního hosta večera bude prezentovat v Německu velmi uznávaná kapela Voodoma pohybující se na pomezí dark a gothic metalu s elektronickými prvky. Kapela má na svém kontě vydáno pět studiových alb a dvě EP. Jejich šlapavá hudba podpořená melodickými linky vás nenechá v klidu a rychle vtáhne do svého tempa.

O domácí šik se postará plzeňská kapela Strangemind hrající progressive rock, který je stylově nejbližší k označení emocemi nasáklé hudby s ženským vokálem a anglickými texty. Kapela působí na scéně od roku 1999.

Exkluzivně pro tuto akci proběhnou dva vstupy modní přehlídky pořádané Ateliérem Kirké. Nechte se omámit krásou vystupujících modelek a nádherných kostýmů z dílny Kateřiny Líblové.

O taneční vystoupení se postará hudební Duo Manticora

Během celého programu bude otevřené gothic a metalové tržiště, kde můžete zakoupit oblečení, kostýmy, korzety, šperky, trička, ale také propagační a CD merchandise účinkujících kapel.

Vstupné: 120,-Kč


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt:

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.