Winter Agressive Fest 2012

1
Winter Agressive Fest 2012
Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

WINTER AGRESSIVE FEST 2012 – AMF ve své zimní verzi..

Ve čtyřměsíčním odstupu se v Pohoří na Rychnovsku bude konat 17. Listopadu 2012 zimní verze metalového festivalu Agressive Music Fest pod názvem Winter Agressive Fest 2012. Celá akce proběhne ve stejném duchu , jako letní modifikace festivalu, tj. složení účastníků je sestaveno z kapel , které lze potkat na pódiích českých klubů a jako tahouni jsou pozváni dva leadeři večera.

Festival nabídne komornější , téměř klubovou atmosféru , neboť je situován do spíše menšího sálu vesnické restaurace v Pohoří přímo naproti letnímu areálu. Festivalovou sestavu tvoří celkem šest kapel z celé ČR . Jako headlineři akce tedy vystoupí chebská deathmetalová legenda PANDEMIA ,
thrashery určitě potěší účast pražského ASSESSORU , který byl též účastníkem letošního letního AMF.
Dalšími účinkujícími jsou opavští alternativně metaloví INSANE , výborná metalcore hrající parta DESPERATE TIMES z Hlinska , hronovští melodičtí INPAIN a crossoveroví MORTUARY z Přelouče.

Tímto je tedy postaráno o program . Tato akce je postavena na přízni svých fans , kterým kromě celovečerní pařby hodlá nabídnout i něco navíc. Jde především o limitovanou stokusovou edici vstupenek na AGRESSIVE MUSIC FEST 2013 , a to za velmi zajímavou cenu. Dále zde bude zahájen prodej nové kolekce merchandise již zmíněného nadcházejícího ročníku AMF. K tomu je připraven dárek ke každé vstupence v podobě velkého nástěnného kalendáře s festivalovou tématikou.

Taktéž je třeba zmínit samotné místo konání – Restauraci „U Jedničky“ v Pohoří , vyhlášenou svojí výbornou domácí kuchyní , která bude samozřejmě fanouškům k dispozici..

Bližší Info na www.agressivemusicfest.eu v sekci WINTER AGRESSIVE FEST.

Vítejte na WINTER AGRESSIVE FEST 2012 !!!

Vstupné: 150,- / 180,-


Předprodej přes SMSTicket.cz

Předprodej vstupenek odjinud
Webová stránka
Facebook událost
Kontakt:

Na tomto místě proběhne:

Prázdný seznam? Přidejte akci.