Úvod Winter Agressive Fest 2013

  Winter Agressive Fest 2013

  201
  1
  Reklama
  Nezmeškejte tuto akci! Přidejte si ji do Outlooku nebo Google kalendáře

  Čtyři měsíce od zaznění posledního tónu Agressive Music Festu 2013 se představí tato metalová událost již podruhé ve své zimní verzi. Po letošním letním ročníku , kdy pořadatelé sestavili poprvé line-up z nejen tuzemských účinkujících , ale sáhli i do zahraničí , bude i sestava Winter Agressive Festu (dále WAF) čerpat z několika zemí Evropy. V tomto případě byla zvolena cesta největších překvapení letošního AMF a do pohořského sálu byly pozvány kapely , které patřili na letním AMF k jedněm z neúspěšnějších a na jejichž vystoupení byly nejkladnější ohlasy fanoušků. To je samozřejmě doplněno o kapely , které ještě v Pohoří nehrály . Vznikla tedy velmi zajímavá sestava ,kterou Vám tímto představíme :

  Prvním headlinerem WAF 2013 je Irské hardcore-metalové trio DEAD LABEL z Dublinu. DEAD LABEL měli na AMF 2013 svojí českou premiéru a hned se setkali s obrovským úspěchem. Kapela je kromě skvělé hudby a show zajímavá také postem za bicí soupravou , který je obsazen sympatickou Claire Percival , která žene kapelu vpřed s maximálním nasazením a v pekelném tempu.

  Druhým hostem ze zahraničí jsou španělští Metalcoristé FAR´N´HATE. Kapela pochází z Města Girona na pobřeží Costa Brava a žhavé podnebí se odráží i v jejich muzice. Kapela předvádí osobitou a živelnou show , podpořenou bezchybnými instrumentálními výkony a kontrastními , chvílemi brutálními a jindy zase naopak melodickými vokály.

  Další partou , která je v Pohoří nováčkem je pražská death metalová parta ROTGOR . Kapela tvoří v duchu old school death metalu a působí na české metalové scéně již několik let. Během této doby Se tvorba ROTGOR vyvíjela směrem ke kvalitnímu smrtícímu kovu.

  Hronovští INPAIN se svým specifickým alternative-metalem již patří téměř k inventáři Agressive Production (pořadatel) . Kapela která pravidelně zajišťuje stage team festivalu má téměř výhradní právo účasti na většině akcí AP. INPAIN produkuje energický metal balancující na hranicích core .

  Se svým elektro-industriálním metalem přijede další pražská kapela MINORITY SOUND. Kapela , která patří do stáje MetalGate nedávno vydala výbornou desku s názvem The Explorer , se kterou výrazně boduje u svých fans. Také MINORITY SOUND patří mezi „ agressive nováčky“ , se kterými se prozatím fanoušci na akcích AP neměli možnost potkat.
  Dalším účinkujícím jsou core-metalisté SEBASTIAN z Letohradu. V případě SEBASTIAN se jedná o znovu obnovenou legendu devadesátých let. Tehdy se svým progresívním pojetím metalu kapela naprosto vymykala všemu ostatnímu , co jsme mohli na českých podiích slyšet. Nyní kapela tvoří úderný progresivní hardcore , který přijede představit do Pohoří na WINTER AGRESSIVE FEST 2013.

  Jako poslední byli do sestavy WAF 2013 přijati Týnečtí ELYSIUM – kapela s dlouholetou tradicí , produkující ostrý metal , pohybující se na hranicích death , thrash a core.. Kapelu mohli vidět naši fans už na prvním ročníku AMF – tedy v roce 2011 a nyní se tedy vrací do Pohoří po třech letech.

  Festival proběhne 16.listopadu na sále pohostinství „U Jedničky“ v Pohoří v okrese Rychnov n.K.

  Více Info na www.agressivemusicfest.eu

  Vstupné:


  Předprodej přes SMSTicket.cz

  Předprodej vstupenek odjinud
  Webová stránka
  Facebook událost
  Kontakt: http://www.agressivemusicfest.eu

  Na tomto místě proběhne:

  Prázdný seznam? Přidejte akci.
  Reklama