Úvod Reporty Cavalera Conspiracy Ostrava

Cavalera Conspiracy Ostrava

70
0
Reklama

Cavalera Conspiracy
Republiou se žene úžasná zpráva, Cavalera Conspiracy budou mít u nás dva koncerty. První v Praze a druhý u nás v Ostravě, prostě skvělé. A pořadatelům se navíc podařil majstrštyk v podobě autogramiády Maxe Cavalery před oběma koncerty, bomba.
Ale nepředbíhejme. K Martinovskému klubu přijíždím před pátou odpolední a řada lidí je hodně před venkovní posezení. To jsou trpěliví fanoušci čekající na svého idola Maxe a jeho podpis. Uf, tak s tím jsem nepočítal, to bude na dlouho. Snad nebude moc unavený na koncert. Podpisovka se protáhla z hodiny na hodinu a půl, takový byl zájem a to se podepisovala jenom kniha a jak jsem viděl tak snad i Cavalerovská vlajka.
Přesně v osm začíná hrát českotěšínská Seppuka. Jsem rád za jejich výběr, protože nevím, kdo by se z regionu k nim hodil více. Fajn je po delší době zase vidět. Hlavně z jejich hry bylo cítit tu radost, že můžou být na jednom pódiu s bratry Cavalerovci. Už při jejich vystoupení bylo v klubu docela plno a co teprve při nástupu CC.
Tak pro jistotu jsem nešel ani na záchod, asi bych se už neprodral zpátky, takových tady bylo lidí. Konečně začíná intro a první song Babylonian Pandemonium, další Sanctuary a u Terrorize mizím někam bokem. Bohužel hned další byla Refuse, tak tu jenom slyším, kapelu nevidím. No odešli jsme v čas, dole se strhlo totální peklo,tak jak to na takových akcích má být. Cavalerovci zahráli průřez karierou. Něco ze Sepultury, Nailbomb, prostě největší pecky. Nemohla chybět Beneath the Remains či Desperate Cry. Killing Inside. No nebudu vyjmenovávat všechny, I když na konci je napíšu, jak šly v pořadí. Hodina totálního nářezu skončila a myslím, že všichni byli spokojeni.
Po koncertě jsem se prošel sálem a viděl to ohnuté hrazení před pódiem, tak to byla síla.
A ještě jeden takový zážitek. Po koncertě čekám na kofolu a bavím se se známým, když kousek od nás prochází Iggor a nikdo si ho nevšímá, on byl určitě rád, ale takový divný pocit pro mě.
No dnešní večer byl opravdu úžasný a po dlouhé době totálně plný dům.
Setlist Cavalera Conspiracy Ostrava:
Intro – Babylonian Pandemonium
Sanctuary
Terrorize
Refuse Resist
Intro – Doom of all Fires
Intro – Nailbomb
Torture
Intro – Beneath/Desparate Cry/Troops
Killing Inside
Territory
We Who Are Not As Others
Attitude
Intro – Inflikted
Orgasmatron
Roots
Tak zas někdy, někde.
Aleš DZON Steffek

Reklama