Home Tiskové zprávy Citron

Citron

0
Citron

CITRON vyjíždí na turné k novému EP – „Rebelie rebelů Radegast Tour 2015“ je tady! Láďa Křížek je zpět!

Po velkém množství času co tráví nyní CITRON ve studiu a maká na novém EP, budete moci na konci tohoto roku slyšet první výsledek! Nejúspěšnější alba „Radegast“ a „Plní energie“ čekají na svého nástupce :-). Zpěvák Standa Hranický už se na to sice dívá shůry, ale musí mít radost. Ocelové srdce CITRONU začíná opět tlouct! Legenda domácí tvrdé scény v čele s frontmanem Radimem Pařízkem bude mít po mnoha letech nové EP, na které později naváže také nové cédéčko!
A to není vše. Zcela nejzásadnější zpráva, která působí jako největší senzace letošního metalového dění v Česku je to, že Láďa Křížek je zpět v Citronu! A stejně jako tomu bylo u „Radegastu“, nejstěžejnějšího alba české metalové historie, opět hudbu tvoří skladatelská dvojice Pařízek – Křížek. Máte se na co těšit!

Na novém EP „Rebelie rebelů“ očekávejte tři zbrusu nové písně! O interpretaci dvou nových skladeb se postaral legendární zpěvák Láďa Křížek a další třetí novou píseň nazpívá známá česká rocková zpěvačka Tanja. Doufáme, že překvapením a vzpomínkou na Radegast na EP bude remake slavného hitu Citron v podání Ládi Křížka a pětici skladeb zakončí jeho duet s Tanjou, který se doposud neobjevil na žádném albu!

Předkapelou koncertů bude FREE FALL. Domácí kapela, která letos slaví 20. let na scéně a na turné s kapelou CITRON vyrazí v doprovodu nového alba „Malý kousek věčnosti“.

Velkolepé turné, které Citron chystají na konec letošního roku, se zastaví v desíti městech. Nenechte si ujít jedinečnou premiéru nového EP Citron ! Metalová legenda je zpět! A na turné vyráží s novou atraktivní scénou plnou světelných efektů a videoanimací!

Vstupenky za cenu 290 Kč zakoupíte na webových stránkách Masters Of Rock a v obvyklých předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. Předprodej vstupenek bude zahájen 4. září.

„Rebelie rebelů Radegast Tour 2015“ očekávejte v těchto městech:
31.10. Herálec u Žďáru n. Sázavou – KD Herálec
7.11. České Budějovice – KC Art Igy
8.11. Praha – Retro Music Hall
19.11. Liberec – Lidové Sady
21.11. Pardubice – Žlutý Pes
26.11. Brno – Semilasso
27.11. Velké Meziříčí – Jupiter Club
28.11. Zlín – Masters of Rock Cafe
10.12. Ostrava – Garage club
11.12. Plzeň – KD Šeříkovka

Více informací a novinky sledujte na webu a facebooku www.mastersofrock.cz.